Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl rozpoczyna podbój rynku pożyczek

13 cze 2019 11:21|Cinkciarz.pl

Portal finansowy Cinkciarz.pl kolejny raz zaskakuje rynek i wyprzedza konkurencję oferując, jako jeden z pierwszych w Polsce, usługę wielowalutowych pożyczek internetowych.

pozyczki-wielowalutowe-cinkciarz-pl

Pożyczki będą udzielane w euro, dolarach amerykańskich, funtach brytyjskich, frankach szwajcarskich oraz polskich złotych, a docelowo w kilkudziesięciu walutach dostępnych w ofercie portalu.

Cinkciarz.pl stawia na szybką realizację i minimum formalności. Na początku pożyczki będą przyznawane klientom na okres do 30 dni w kwocie do 3 000 zł lub ekwiwalentu w wybranej walucie. Następnie planowane jest rozszerzenie oferty o pożyczki z dłuższymi terminami spłaty w kwocie do 20 000 zł.

Produkty, które wprowadzamy na rynek to takie, z których przede wszystkim sami chcielibyśmy skorzystać, dlatego w pierwszym etapie, nazywanym „Friends and Family”, z usługi pożyczek skorzystają pracownicy Cinkciarz.pl, ich przyjaciele i rodziny - mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl. - Następnie pożyczki zostaną oczywiście udostępnione szerszemu gronu klientów.

W kolejnym kroku firma planuje wdrożyć pożyczki społecznościowe (tzw. peer-to-peer), w których to użytkownicy pożyczają pieniądze od siebie nawzajem na platformie udostępnionej przez Cinkciarz.pl.

Pożyczki zostaną również zintegrowane z komplementarnymi usługami portalu: wymianą walut, przekazami pieniężnymi, płatnościami oraz innymi produktami, które będą systematycznie wprowadzane do oferty. Będą one oferowane jako jeden kompleksowy ekosystem finansowy - unikalny na polskim rynku.

Usługa wielowalutowych pożyczek jest świadczona przez Currency Lending Sp. z o.o.

13 cze 2019 11:21|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

10 cze 2019 8:59

Cinkciarz.pl złapany w sieć. Został partnerem filmu „Spider-Man™: Daleko od domu”

5 cze 2019 9:13

Cinkciarz.pl miażdży konkurencję – już milion pobrań aplikacji

4 cze 2019 11:28

EPS – nowa metoda płatności w Cinkciarz.pl

22 maj 2019 9:10

Cinkciarz.pl uruchamia sklep internetowy

10 maj 2019 10:58

Cinkciarz.pl w pierwszej dziesiątce największych polskich firm

18 kwi 2019 10:01

Nowe funkcjonalności Forex dla klientów portalu Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut