Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

5 maj 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci korzystający z Cinkciarz Pay mogą już płacić za pomocą PayPal – rozpoznawalnej na całym świecie metody płatności.

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia – PayPal – w swoim autorskim systemie płatności Cinkciarz Pay. Dzięki wprowadzeniu Cinkciarz Pay, sklepy internetowe zyskują możliwość rozwoju swojego biznesu.

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz euro użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. Udostępniając PayPal, Cinkciarz Pay umożliwia sklepom internetowym przyjmowanie płatności od klientów z całego świata.

– Współpraca z PayPal to bardzo wyraźny krok na ścieżce naszej obecności w e-commerce. Coraz większa liczba klientów Cinkciarz Pay to dla nas zobowiązanie, aby wprowadzać kolejne udogodnienia i metody płatności, oczekiwane i doceniane przez klientów na całym świecie – mówi Robert Błaszczyk, Dyrektor Departamentu Klienta Strategicznego w Cinkciarz.pl.

PayPal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem klientów systemów płatności elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii sprawia, że usługi finansowe i handel są wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej przystępne cenowo. Platforma PayPal wspiera ponad 375 milionów konsumentów i sprzedawców na ponad 200 rynkach, ułatwiając ich rozwój i dostęp do globalnej gospodarki.

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne oprócz PayPal m.in.: BLIK, Google Pay, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą Apple Pay.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

5 maj 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

19 kwi 2021 9:30

Conotoxia Ltd. z tytułem „Odkrycie roku 2020 w branży brokerów FX/CFD”

15 kwi 2021 9:30

Ofensywa Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy trwa: rekordowy I kwartał 2021 r.

7 kwi 2021 9:30

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

24 mar 2021 9:30

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

17 mar 2021 9:30

Cinkciarz Pay: 15 nowych banków w przelewach on-line

12 mar 2021 9:40

Cinkciarz.pl z podcastem walutowym „Kurs na weekend”

Atrakcyjne kursy 28 walut