Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

5 maj 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Klienci korzystający z Cinkciarz Pay mogą już płacić za pomocą PayPal – rozpoznawalnej na całym świecie metody płatności.

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

Cinkciarz.pl udostępnił kolejną metodę płacenia – PayPal – w swoim autorskim systemie płatności Cinkciarz Pay. Dzięki wprowadzeniu Cinkciarz Pay, sklepy internetowe zyskują możliwość rozwoju swojego biznesu.

Klienci sklepów korzystających z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji szeroki wybór walut – oprócz euro użytkownicy mogą płacić w 27 innych walutach. Oferta Cinkciarz.pl dla biznesu jest szczególnie doceniana przez sprzedawców, których klienci z różnych krajów wolą płacić swoją lokalną walutą. Dzięki Cinkciarz Pay, sklep może nadal przyjmować płatności w wybranej przez siebie walucie (np. w euro), jednocześnie dając kupującym możliwość płacenia w walucie ich karty lub konta bankowego, np. w dolarach. Udostępniając PayPal, Cinkciarz Pay umożliwia sklepom internetowym przyjmowanie płatności od klientów z całego świata.

– Współpraca z PayPal to bardzo wyraźny krok na ścieżce naszej obecności w e-commerce. Coraz większa liczba klientów Cinkciarz Pay to dla nas zobowiązanie, aby wprowadzać kolejne udogodnienia i metody płatności, oczekiwane i doceniane przez klientów na całym świecie – mówi Robert Błaszczyk, Dyrektor Departamentu Klienta Strategicznego w Cinkciarz.pl.

PayPal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem klientów systemów płatności elektronicznych. Dzięki wykorzystaniu technologii sprawia, że usługi finansowe i handel są wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej przystępne cenowo. Platforma PayPal wspiera ponad 375 milionów konsumentów i sprzedawców na ponad 200 rynkach, ułatwiając ich rozwój i dostęp do globalnej gospodarki.

Obecnie w Cinkciarz Pay są już dostępne oprócz PayPal m.in.: BLIK, Google Pay, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International. Fintech planuje niedługo udostępnić także płatności za pomocą Apple Pay.

Usługi płatnicze świadczy Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

5 maj 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

19 kwi 2021 9:30

Conotoxia Ltd. z tytułem „Odkrycie roku 2020 w branży brokerów FX/CFD”

15 kwi 2021 9:30

Ofensywa Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy trwa: rekordowy I kwartał 2021 r.

7 kwi 2021 9:30

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

24 mar 2021 9:30

Sztuczna inteligencja w Cinkciarz.pl: generator tekstu GPT-3

17 mar 2021 9:30

Cinkciarz Pay: 15 nowych banków w przelewach on-line

12 mar 2021 9:40

Cinkciarz.pl z podcastem walutowym „Kurs na weekend”

Atrakcyjne kursy 27 walut