Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl: karty wielowalutowe dostępne dla mieszkańców UE

1 lip 2021 12:44|Cinkciarz.pl

Już nie tylko mieszkańcy Polski, ale prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej i Norwegii mogą zamawiać karty wielowalutowe, dostępne na portalu Cinkciarz.pl.

Karta wielowalutowa Cinkciarz.pl dostępna dla mieszkańców UE

Obserwując bardzo duże zainteresowanie kartami wielowalutowymi wśród mieszkańców Polski, fintech rozszerza zakres działania, oferując produkt mieszkańcom prawie wszystkich krajów Unii Europejskiej (z wyjątkiem Irlandii, Chorwacji, Danii, Bułgarii, Rumunii i Węgier) oraz Norwegii. Cinkciarz.pl rozpoczął już dalsze prace, aby w przyszłości mieszkańcy pozostałych państw UE, ale też m.in. Wielkiej Brytanii również mogli korzystać z kart.

Użytkownicy portalu Cinkciarz.pl mogą zamawiać fizyczne karty wielowalutowe z opcją wysyłki na terenie Polski nie tylko pocztą i kurierem. Fintech jako pierwszy na polskim rynku umożliwił dostawę do paczkomatów InPost. Za granicą można natomiast zamawiać karty za pośrednictwem przesyłek kurierskich i pocztowych.

– Dotarcie do coraz większej liczby użytkowników, mieszkańców praktycznie całej Unii Europejskiej, jest ważnym krokiem w ramach międzynarodowego rozwoju usług Cinkciarz.pl. Szczególnie istotne dla nas było udostępnienie tej nowości na początku wakacji, ponieważ to właśnie podczas zagranicznych podróży szczególnie przydaje się karta wielowalutowa – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Portal Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej. Wniosek o wydanie kart składa się online. Ich posiadacze zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Fintech oferuje aplikację mobilną na systemy Android i iOS do obsługi kart. Użytkownicy kart mogą też płacić zbliżeniowo za pomocą smartfona, zegarka i opaski.

Kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015.

1 lip 2021 12:44|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

22 cze 2021 9:30

Skrill nową metodą płatności w Cinkciarz.pl i Cinkciarz Pay

17 cze 2021 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia płatności kartą wielowalutową w Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay

9 cze 2021 9:30

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

28 maj 2021 9:30

3. miejsce Cinkciarz.pl w rankingu Polskie Gepardy

18 maj 2021 9:30

Cinkciarz.pl największą polską firmą prywatną i z 4. miejscem wśród wszystkich polskich przedsiębiorstw

5 maj 2021 9:30

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

Atrakcyjne kursy 27 walut