Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

9 cze 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Użytkownicy niezarejestrowani w portalu Cinkciarz.pl mogą już dokonywać zakupów w marketplace fintechu. Nowości w eStore to karty podarunkowe Nike i Twitch oraz pakiety Player.pl.

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

W ramach systematycznych prac nad rozwojem marketplace fintech dodaje kolejne usprawnienia pod kątem bezpieczeństwa i użyteczności działania eStore. Ostatnią nowością jest możliwość dokonywania zakupów bez rejestracji w portalu Cinkciarz.pl. Zamawiając towary, wystarczy podać na stronie imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Jednak na zarejestrowane osoby czekają ułatwienia, np. historia zamówionych produktów i dostęp do nich z poziomu panelu użytkownika, dodawanie towarów do listy ulubionych czy możliwość pobrania potwierdzenia zamówienia.

Cinkciarz.pl wprowadził ostatnio nowe produkty do marketplace, dostępnego pod adresem: https://estore.cinkciarz.pl. Są to karty podarunkowe Twitch (platforma streamingowa gier) i Nike oraz pakiety Player.pl. Internauci mogą kupić w eStore: gry, muzykę, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe, kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform, takich jak: PlayStation, Xbox i Nintendo. W marketplace możliwy jest m.in. zakup dostępu do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go, doładowań Tidal, kodów do gry Minecraft, kodów aktywacyjnych do MS Office i oprogramowania antywirusowego Kaspersky oraz kart podarunkowych do Empiku i Allegro.

eStore, udostępniony na portalu Cinkciarz.pl, został uruchomiony w 2019 roku. Marketplace jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności - m.in. BLIK, Google Pay, PayPal, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International.

Regulamin korzystania z eStore jest dostępny pod adresem: https://estore.cinkciarz.pl/regulamin-sklepu. Marketplace obsługuje agencja Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. Sp. k.

9 cze 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

28 maj 2021 9:30

3. miejsce Cinkciarz.pl w rankingu Polskie Gepardy

18 maj 2021 9:30

Cinkciarz.pl największą polską firmą prywatną i z 4. miejscem wśród wszystkich polskich przedsiębiorstw

5 maj 2021 9:30

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

19 kwi 2021 9:30

Conotoxia Ltd. z tytułem „Odkrycie roku 2020 w branży brokerów FX/CFD”

15 kwi 2021 9:30

Ofensywa Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy trwa: rekordowy I kwartał 2021 r.

7 kwi 2021 9:30

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

Atrakcyjne kursy 27 walut