Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

9 cze 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Użytkownicy niezarejestrowani w portalu Cinkciarz.pl mogą już dokonywać zakupów w marketplace fintechu. Nowości w eStore to karty podarunkowe Nike i Twitch oraz pakiety Player.pl.

Cinkciarz.pl: zakupy bez rejestracji oraz nowości w eStore

W ramach systematycznych prac nad rozwojem marketplace fintech dodaje kolejne usprawnienia pod kątem bezpieczeństwa i użyteczności działania eStore. Ostatnią nowością jest możliwość dokonywania zakupów bez rejestracji w portalu Cinkciarz.pl. Zamawiając towary, wystarczy podać na stronie imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Jednak na zarejestrowane osoby czekają ułatwienia, np. historia zamówionych produktów i dostęp do nich z poziomu panelu użytkownika, dodawanie towarów do listy ulubionych czy możliwość pobrania potwierdzenia zamówienia.

Cinkciarz.pl wprowadził ostatnio nowe produkty do marketplace, dostępnego pod adresem: https://estore.cinkciarz.pl. Są to karty podarunkowe Twitch (platforma streamingowa gier) i Nike oraz pakiety Player.pl. Internauci mogą kupić w eStore: gry, muzykę, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe, kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform, takich jak: PlayStation, Xbox i Nintendo. W marketplace możliwy jest m.in. zakup dostępu do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go, doładowań Tidal, kodów do gry Minecraft, kodów aktywacyjnych do MS Office i oprogramowania antywirusowego Kaspersky oraz kart podarunkowych do Empiku i Allegro.

eStore, udostępniony na portalu Cinkciarz.pl, został uruchomiony w 2019 roku. Marketplace jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności - m.in. BLIK, Google Pay, PayPal, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, POLi, iDEAL czy UnionPay International.

Regulamin korzystania z eStore jest dostępny pod adresem: https://estore.cinkciarz.pl/regulamin-sklepu. Marketplace obsługuje agencja Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. Sp. k.

9 cze 2021 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

28 maj 2021 9:30

3. miejsce Cinkciarz.pl w rankingu Polskie Gepardy

18 maj 2021 9:30

Cinkciarz.pl największą polską firmą prywatną i z 4. miejscem wśród wszystkich polskich przedsiębiorstw

5 maj 2021 9:30

Cinkciarz Pay umożliwia płatności za pomocą PayPal

19 kwi 2021 9:30

Conotoxia Ltd. z tytułem „Odkrycie roku 2020 w branży brokerów FX/CFD”

15 kwi 2021 9:30

Ofensywa Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy trwa: rekordowy I kwartał 2021 r.

7 kwi 2021 9:30

Cinkciarz.pl jako pierwszy wysyła karty wielowalutowe do paczkomatów InPost

Atrakcyjne kursy 28 walut

Rozpocznij chat