Cinkciarz.pl z nagrodą za „Najlepszą polską usługę 2018”

30.11.2018 11:45

Cinkciarz.pl został laureatem ogólnopolskiego rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE. Przedsięwzięcie promuje krajowy przemysł i wysokiej jakości produkty z polskim rodowodem.

Nagrody w II edycji rankingu LUBIĘ, BO POLSKIE zdobyły wyłącznie te towary i marki, które sprostały najwyższym wymaganiom jakości, funkcjonalności oraz wykazały się innowacyjnością.

Elitarne kryteria spełnił Cinkciarz.pl, zdobywając trzecią nagrodę w kategorii „Najlepsza polska usługa 2018”. Kapituła złożona z naukowców i ekspertów ekonomii doceniła firmę „za wysoki poziom usług finansowych”.

Ogłoszenie wyników rankingu Polskiego Radia S.A. i Naczelnej Redakcji Gospodarczej Polskiego Radia oraz uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się 28 listopada w studiu im. A. Osieckiej w Warszawie.

Cinkciarz.pl Sp. z o.o. to jedna z największych prywatnych firm w Europie. Wchodzi w skład grupy finansowej Conotoxia Holding, działającej w 30 europejskich krajach i specjalizującej się w usługach finansowych online. Portal Cinkciarz.pl udostępnia klientom wymianę walut, przekazy pieniężne, płatności, a także transakcje na rynku Forex. Klientom biznesowym oferuje m.in. Cinkciarz Collect, rozwiązanie przygotowane z myślą o firmach prowadzących działalność na arenie międzynarodowej. Umożliwia ono integrację wpływów od partnerów biznesowych z różnych krajów w dowolnej z 26 walut.


Zobacz również:

29.11.2018 | 12:10

Cinkciarz.pl pozywa SGB-Bank S.A. o zmowę bankową

Cinkciarz.pl złożył do sądu pozew przeciw SGB-Bank S.A., domagając się przeprosin i odszkodowania...

21.11.2018 | 08:38

Conotoxia i Cinkciarz.pl na bokserskim ringu „Creed II”

Conotoxia, marka z grupy, do której należy także Cinkciarz.pl, pojawi się w filmie „Creed II”. W ...

14.11.2018 | 10:01

Właściciel Cinkciarz.pl z tytułem Digital Shapers

Marcin Pióro, właściciel Cinkciarz.pl, został wyróżniony na elitarnej liście Digital Shapers. Pre...

25.10.2018 | 07:58

Cinkciarz Collect - nowa usługa B2B na portalu finansowym Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl uruchomił kolejne rozwiązanie dedykowane międzynarodowym firmom i korporacjom. Umożl...