Cinkciarz.pl z pierwszą na świecie aplikacją walutową na urządzenia Recon

23.08.2016 10:04

Produkty Recon zaprojektowano z myślą o potrzebach osób aktywnych. To okulary dla pasjonatów kolarstwa i biegaczy oraz gogle stworzone z myślą o miłośnikach sportów zimowych. Dzięki aplikacji Cinkciarz.pl ich użytkownicy zyskują dostęp do aktualnych kursów 24 walut.

Recon Jet

Dzięki aplikacji Cinkciarz.pl posiadacze okularów i gogli Recon mają dostęp do aktualnych kursów walut. Rozwiązanie umożliwia równoczesne wyświetlanie kursów czterech spośród 24 walut z oferty spółki, zestawionych z PLN. Domyślnie skonfigurowane są dolar, euro, frank szwajcarski i funt brytyjski, czyli te najpopularniejsze wśród użytkowników serwisu Cinkciarz.pl.

Aplikację można pobrać na portalu Engage, należącym do producenta urządzeń, kanadyjskiej firmy Recon Instruments. Firma ta od 2015 r. należy do korporacji Intel. Warto wspomnieć, że stosowaną dzisiaj technologię rozwijała już od 2006 r. Wśród produkowanych przez nią urządzeń znajdują się m.in. inteligentne gogle narciarskie, sprzedawane pod marką Recon Snow2 oraz okulary Recon Jet. Znalazły one zastosowanie w tak wymagających dziedzinach, jak m.in. wydobycie paliw kopalnych czy bezpieczeństwo. We współpracy z Motorolą firma Recon Instruments przygotowała rozwiązanie dla policjantów.

- Od dłuższego czasu konsekwentnie docieramy z naszymi usługami do coraz większej grupy użytkowników. Udostępniamy im mobilne aplikacje walutowe na kolejne platformy. Chętnie sięgamy również po sprzęt opracowany z myślą o specjalistach i sportowcach, tak jak w przypadku Recon Jet czy Recon Snow2 - komentuje Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Produkty Recon to kolejne inteligentne urządzenia, na które polska spółka opracowała aplikacje. Z usług Cinkciarz.pl można korzystać za pośrednictwem smartfonów (opartych na systemach Android, iOS, Windows Phone), zegarków (Apple Watch, Android Wear, Pebble, Gear S2), a także wybranych telewizorów Smart TV.

 


Zobacz również:

17.08.2016 | 11:05

Cinkciarz.pl udostępnia aplikację dla Samsung Gear S2

Użytkownicy inteligentnych zegarków Samsung Gear S2 mogą teraz nieustannie trzymać rękę na pulsie...

15.07.2016 | 10:56

Cinkciarz.pl z aplikacją na smartwatche Pebble

Cinkciarz.pl jako pierwszy serwis wymiany walut online udostępnił aplikację na smartwatche Pebble...

27.06.2016 | 10:49

Cinkciarz.pl udostępnia usługę przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski

Cinkciarz.pl udostępnia użytkownikom rachunek funtowy w Banku ING w Wielkiej Brytanii. To oznacza...

24.05.2016 | 10:44

Nowe aplikacje mobilne od Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl udostępnił użytkownikom nowe aplikacje mobilne. Serwis już wcześniej oferował rozwią...