Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Conotoxia Ltd. zwycięzcą konkursu Ultimate FinTech Awards

14 cze 2022 10:30|Cinkciarz.pl

Conotoxia Ltd., świadcząca usługi inwestycyjne dla użytkowników portalu Cinkciarz.pl, zdobyła nagrodę „Best Trading Experience" podczas wydarzenia Ultimate FinTech Awards (7-9 czerwca 2022 r.) w Limassol na Cyprze. Firma zawdzięcza zwycięstwo swojemu profesjonalnemu zespołowi, który dostarcza inwestorom niesamowite rozwiązania technologiczne oraz oferuje pełne wsparcie dla korzystających z usług.

Conotoxia Ltd. zwycięzcą konkursu Ultimate FinTech Awards

W trakcie trwania głosowania Conotoxia Ltd wprowadziła nową ofertę handlową i inwestycyjną. W ramach ekspansji na Europę firma zdecydowała się na pierwszy odważny krok w stronę szerokich rynków, wprowadzając ponad 5000 instrumentów, w tym ETFy, spready od 0, bezpośredni dostęp do światowych giełd dzięki DMA i 0 swapy na pozycji kupna. Dzięki kompleksowym usługom świadczonym przez Conotoxia Holdnig inwestorzy mają możliwość wykonywania przelewów pieniężnych i rzeczywistych wymian walutowych z poziomu tego samego konta.

Wystarczy jedno proste konto Smart, aby otrzymać przelew, doładować saldo na MetaTrader 5 lub cTrader, handlować kontraktami CFD (także kryptowalutami 24/7), inwestować w akcje i ETFy DMA bez dźwigni i swapów na pozycji kupna, a następnie wypłacić pieniądze lub wykonać przelew do rodziny, lub przyjaciół, odebrać kartę Visa, wymienić waluty po bieżącym kursie w 160 walutach i wydawać pieniądze jak miejscowy w dowolnym kraju na świecie. To wszystko i jeszcze więcej oferują podmioty holdingu (Conotoxia Ltd, Conotoxia SP i Cinkciarz SP), tworząc pierwszy w historii Trading Universe.

– Niewątpliwie Conotoxia cieszy się z wygranej w konkursie Best Trading Experience, ponieważ przez lata pracowaliśmy, aby osiągnąć ten poziom. Ultimate FinTech to jedna z najbardziej prestiżowych nagród, więc już sam udział w konkursie był dla nas zaszczytem. Nasi dotychczasowi klienci na pewno wiedzieli, że jesteśmy nominowani do tej nagrody i chętnie dzielili się swoją opinią w głosowaniu. To dopiero początek rozwoju firmy Conotoxia Ltd. i cieszymy się, że jesteście z nami w drodze na szczyt – podzielił się wrażeniami Sergii Rybak, Executive Director Conotoxia Ltd.

Obecnie firma zamierza kontynuować globalną ekspansję, wprowadzać istniejące produkty i usługi w różnych krajach europejskich, zdobywać kolejne licencje i budować markę na arenie światowej.

– Naszą siłą jest to, że nie jesteśmy tylko brokerem, ale firmą finansową z silnym zapleczem Conotoxia Holding w Polsce. Rozwijamy angażujący program #ConoPoints, rozbudowany klub Conotoxia Magnates dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał, instrumenty finansowe oparte o rzeczywistą wymianę oraz inne produkty, które nie są dostępne dla każdej firmy. Mamy cenne kontakty i znakomity zespół, dzięki czemu jesteśmy gotowi zrealizować wszystkie nasze plany – podkreślił Grzegorz Jaworski, CEO Conotoxia Ltd.

Więcej informacji o Conotoxia Trading Universe jest dostępnych na stronie invest-offer.cinkciarz.pl.

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Conotoxia Ltd. jest regulowana przez CySEC (nr licencji 336/17). Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80,77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

14 cze 2022 10:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

8 cze 2022 16:15

Prognozy kursu euro, dolara, funta i franka – darmowy webinar Cinkciarz.pl

7 cze 2022 9:30

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

1 cze 2022 9:30

Jedna z najszerszych w Polsce ofert ponad 5000 instrumentów dostępna dla inwestorów korzystających z portalu Cinkciarz.pl

27 kwi 2022 9:30

2021 najlepszym w historii rokiem dla Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy

7 kwi 2022 9:30

Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

24 lut 2022 9:30

Przelewy firmowe przez API w Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut