Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Grant Thornton zakończył audyt Cinkciarz.pl

3 lip 2013 18:51|Cinkciarz.pl

Spółka Cinkciarz.pl przeszła pomyślnie audyt finansowy, organizacyjny oraz informatyczny za lata 2010-2012, przeprowadzony przez firmę Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. – jedną z czołowych firm audytorsko-doradczych w Polsce, członka globalnej organizacji Grant Thornton International Ltd.

W ramach audytu finansowego Grant Thornton przeprowadzono ekspercką kontrolę Spółki Cinkciarz.pl pod względem finansowym, organizacyjnym i informatycznym, wycenę jej majątku oraz dogłębną analizę perspektyw rozwoju firmy. Badanie sprawozdań finansowych pod kątem rzetelności i jasności przedstawionych danych zwiększa przejrzystość działań kantoru Cinkciarz.pl w oczach jego klientów oraz kontrahentów. Umożliwia także podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Dobrowolnie poddanie działalności Spółki Cinkciarz.pl audytowi przez ekspertów z Grant Thornton, stanowi świadome narzędzie polityki finansowej firmy.

Wiarygodność firmy w oczach naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Wszystko zaczyna się i koncentruje na Kliencie i jego zaufaniu do naszego kantoru. Klient wymaga od nas bezbłędnej usługi, jednocześnie żądając zerowego ryzyka. Chcąc ich zapewnić o wiarygodności naszej firmy, o transparentności naszych usług, o standardach na światowym poziomie, zdecydowaliśmy się na poddanie się audytowi przez niezależną firmę świadczącą usługi w tym zakresie. Grant Thornton był dla nas wyborem oczywistym. Do oficjalnego poddania się audytom zobligowani jesteśmy dopiero od 2014 r. Jednak nasz kantor funkcjonuje na rynku znacznie dłużej, dlatego również wcześniejsze lata naszej działalności chcieliśmy poddać wiarygodnej ocenie – Marcin Pióro, Prezes Zarządu Cinkciarz.pl.

Spółka Cinkciarz.pl będzie audytowana przez Grant Thornton również w latach kolejnych.

Grant Thornton jest jedną z czołowych globalnych organizacji zrzeszających niezależne firmy audytorsko-doradcze. Firmy członkowskie Grant Thornton pomagają dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju, świadcząc praktyczne i odpowiedzialne usługi doradcze, zatrudniając ponad 35 000 pracowników w 120 krajach świata.

3 lip 2013 18:51|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

1 lip 2013 13:36

Cinkciarz.pl na Bloombergu

6 cze 2013 18:28

Polecenie zapłaty, automatyczne uzupełnianie przelewu

7 maj 2013 9:53

Aktualizacja dla systemów Android i Windows Phone

11 kwi 2013 20:02

iOS, Windows Phone, Android, Facebook, G+ i inne

28 mar 2013 12:55

Android, filmy instruktażowe oraz Cookies

12 lut 2013 22:56

HalCash, limity wartości transakcji i CinkciarzBot

Atrakcyjne kursy 27 walut