Grant Thornton zakończył audyt Cinkciarz.pl

03.07.2013 18:51

Spółka Cinkciarz.pl przeszła pomyślnie audyt finansowy, organizacyjny oraz informatyczny za lata 2010-2012, przeprowadzony przez firmę Grant Thornton Frąckowiak sp. z o.o. sp. k. – jedną z czołowych firm audytorsko-doradczych w Polsce, członka globalnej organizacji Grant Thornton International Ltd.

W ramach audytu finansowego Grant Thornton przeprowadzono ekspercką kontrolę Spółki Cinkciarz.pl pod względem finansowym, organizacyjnym i informatycznym, wycenę jej majątku oraz dogłębną analizę perspektyw rozwoju firmy. Badanie sprawozdań finansowych pod kątem rzetelności i jasności przedstawionych danych zwiększa przejrzystość działań kantoru Cinkciarz.pl w oczach jego klientów oraz kontrahentów. Umożliwia także podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych.

Dobrowolnie poddanie działalności Spółki Cinkciarz.pl audytowi przez ekspertów z Grant Thornton, stanowi świadome narzędzie polityki finansowej firmy.

Wiarygodność firmy w oczach naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Wszystko zaczyna się i koncentruje na Kliencie i jego zaufaniu do naszego kantoru. Klient wymaga od nas bezbłędnej usługi, jednocześnie żądając zerowego ryzyka. Chcąc ich zapewnić o wiarygodności naszej firmy, o transparentności naszych usług, o standardach na światowym poziomie, zdecydowaliśmy się na poddanie się audytowi przez niezależną firmę świadczącą usługi w tym zakresie. Grant Thornton był dla nas wyborem oczywistym. Do oficjalnego poddania się audytom zobligowani jesteśmy dopiero od 2014 r. Jednak nasz kantor funkcjonuje na rynku znacznie dłużej, dlatego również wcześniejsze lata naszej działalności chcieliśmy poddać wiarygodnej ocenie – Marcin Pióro, Prezes Zarządu Cinkciarz.pl.

Spółka Cinkciarz.pl będzie audytowana przez Grant Thornton również w latach kolejnych.

Grant Thornton jest jedną z czołowych globalnych organizacji zrzeszających niezależne firmy audytorsko-doradcze. Firmy członkowskie Grant Thornton pomagają dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju, świadcząc praktyczne i odpowiedzialne usługi doradcze, zatrudniając ponad 35 000 pracowników w 120 krajach świata.


Zobacz również:

01.07.2013 | 13:36

Cinkciarz.pl na Bloombergu

Cinkciarz.pl znalazł się w gronie dostawców danych oraz analiz rynkowych na platformie Bloomberga...

06.06.2013 | 18:28

Polecenie zapłaty, automatyczne uzupełnianie przelewu

Wprowadziliśmy możliwość płatności za transakcje stałego zlecenia w Cinkciarz.pl za pomocą polece...

07.05.2013 | 09:53

Aktualizacja dla systemów Android i Windows Phone

Kolejne aktualizacje dla posiadaczy telefonów i tabletów z systemami operacyjnymi Android oraz Wi...

11.04.2013 | 20:02

iOS, Windows Phone, Android, Facebook, G+ i inne

Poszerzyliśmy ofertę Cinkciarz.pl o długo wyczekiwane przez klientów aplikacje dla systemów iOS o...