Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

iOS, Windows Phone, Android, Facebook, G+ i inne

11 kwi 2013 20:02|Cinkciarz.pl

Poszerzyliśmy ofertę Cinkciarz.pl o długo wyczekiwane przez klientów aplikacje dla systemów iOS oraz Windows Phone. Wśród nowości znaleźć można również kolejne funkcje dla systemu Android, aplikację dla Facebooka, widget z kursami walut do umieszczenia na stronie internetowej, oraz opcję dodatkowego adresu e-mail.

iOS

Pierwsza odsłona oficjalnej aplikacji kantoru internetowego Cinkciarz.pl na iPhona (wersja 1.2) zawiera następujące funkcje:

 • kalkulator walutowy,
 • tabelę kursów walut dostępnych w kantorze Cinkciarz.pl,
 • komentarze walutowe, aktualności, komunikaty,
 • dane kontaktowe

Aplikację udostępniamy do pobrania za darmo w Apple Store.

Windows Phone

Kolejna premiera w naszej ofercie, czyli aplikacja dla systemu operacyjnego Windows Phone (wersja 1.0), zawiera:

 • kalkulator walutowy,
 • tabelę kursów walut dostępnych w portalu Cinkciarz.pl,
 • komentarze walutowe, aktualności, komunikaty,
 • dane kontaktowe

Aplikacja dostępna jest bez opłat w sklepie internetowym Windows Phone.

Android

Nowe funkcje aplikacji na Androida (wersja 1.0.3):

 • zawieranie transakcji społecznościowych (kupno i sprzedaż),
 • aktualności, komentarze walutowe, komunikaty,
 • angielska wersja językowa,
 • uzupełnienie kalkulatora walutowego o opcję wymiany (np. EUR na CHF),
 • dane kontaktowe

Powyższe funkcjonalności poszerzają dotychczasowe możliwości aplikacji: zawieranie transakcji z rachunku bankowego i portfela walutowego, kursy walut, kalkulator walutowy (dla kupna i sprzedaży) oraz historię operacji. Zapraszamy do darmowego pobierania aplikacji z Google Play.

Facebook i Google+

Dla użytkowników Facebooka przygotowaliśmy aplikację kalkulatora walutowego, która pozwoli, bez opuszczania serwisu społecznościowego, obliczyć dokładny kurs dla Twojej transakcji oraz porównać kursy walut Cinkciarz.pl z kursami oferowanymi przez banki. Zapraszamy do korzystania z aplikacji.

Już wkrótce oficjalne otwarcie profili Cinkciarz.pl na Facebooku i Google+. Do tego czasu wyłączamy możliwość umieszczania komentarzy. Szykujemy kilka niespodzianek, więc zachęcamy, by już teraz klikać przycisk "Lubię to" (na FB) oraz “Obserwuj” (na Google+).

Widget z kursami walut Cinkciarz.pl na Twojej stronie internetowej

Prowadzisz bloga albo serwis informacyjny? Od teraz możesz umieścić na swojej stronie internetowej widget z kursami dowolnie wybranych walut z naszej oferty. Kursy walut są pobierane ze strony Cinkciarz.pl i odświeżane co 10 minut. Opcjonalnie, widget może zawierać kursy walut NBP (odświeżane raz dziennie). Pobierz widget z kursami walut.

Opcja dodatkowego e-maila

Możliwość odebrania poczty w trakcie korzystania z kantoru Cinkciarz.pl jest bardzo istotna. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, niektóre procesy w kantorze wymagają autoryzacji poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Jednak czasem zdarza się sytuacja, że tracimy dostęp do naszej skrzynki pocztowej, np. zapominając hasła.

Wówczas przydatna jest opcja “adres dodatkowy”. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz się dostać do Twojej skrzynki pocztowej, by dokonać autoryzacji, wówczas możesz skorzystać z uprzednio podanego w panelu użytkownika zapasowego adresu e-mail, który przejmie funkcję głównego adresu, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć hasła do skrzynki pocztowej.

Pamiętaj, że informacje od Cinkciarz.pl przychodzą na adres e-mail, który wskazano jako główny. Na oba adresy przychodzą jedynie informacje z zapomnianym loginem i hasłem.

W celu skorzystania z opcji zapasowego adresu e-mail, w panelu użytkownika wybierz opcję Twój profil, a następnie Zmiana e-mail. W kolejnym kroku wybierz zakładkę Adres dodatkowy. Wprowadź dane i zapisz ustawienia.

11 kwi 2013 20:02|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

28 mar 2013 12:55

Android, filmy instruktażowe oraz Cookies

12 lut 2013 22:56

HalCash, limity wartości transakcji i CinkciarzBot

7 lut 2013 14:59

Darmowa aplikacja oraz komentarze na e-mail

18 gru 2012 17:14

Wersja mobilna - uzupełnienie

6 gru 2012 18:07

Kolejne banki i funkcjonalności

13 lis 2012 18:32

Nowe banki, karta i komentarze

Atrakcyjne kursy 27 walut