Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

iOS, Windows Phone, Android, Facebook, G+ i inne

11 kwi 2013 20:02|Cinkciarz.pl

Poszerzyliśmy ofertę Cinkciarz.pl o długo wyczekiwane przez klientów aplikacje dla systemów iOS oraz Windows Phone. Wśród nowości znaleźć można również kolejne funkcje dla systemu Android, aplikację dla Facebooka, widget z kursami walut do umieszczenia na stronie internetowej, oraz opcję dodatkowego adresu e-mail.

iOS

Pierwsza odsłona oficjalnej aplikacji kantoru internetowego Cinkciarz.pl na iPhona (wersja 1.2) zawiera następujące funkcje:

 • kalkulator walutowy,
 • tabelę kursów walut dostępnych w kantorze Cinkciarz.pl,
 • komentarze walutowe, aktualności, komunikaty,
 • dane kontaktowe

Aplikację udostępniamy do pobrania za darmo w Apple Store.

Windows Phone

Kolejna premiera w naszej ofercie, czyli aplikacja dla systemu operacyjnego Windows Phone (wersja 1.0), zawiera:

 • kalkulator walutowy,
 • tabelę kursów walut dostępnych w portalu Cinkciarz.pl,
 • komentarze walutowe, aktualności, komunikaty,
 • dane kontaktowe

Aplikacja dostępna jest bez opłat w sklepie internetowym Windows Phone.

Android

Nowe funkcje aplikacji na Androida (wersja 1.0.3):

 • zawieranie transakcji społecznościowych (kupno i sprzedaż),
 • aktualności, komentarze walutowe, komunikaty,
 • angielska wersja językowa,
 • uzupełnienie kalkulatora walutowego o opcję wymiany (np. EUR na CHF),
 • dane kontaktowe

Powyższe funkcjonalności poszerzają dotychczasowe możliwości aplikacji: zawieranie transakcji z rachunku bankowego i portfela walutowego, kursy walut, kalkulator walutowy (dla kupna i sprzedaży) oraz historię operacji. Zapraszamy do darmowego pobierania aplikacji z Google Play.

Facebook i Google+

Dla użytkowników Facebooka przygotowaliśmy aplikację kalkulatora walutowego, która pozwoli, bez opuszczania serwisu społecznościowego, obliczyć dokładny kurs dla Twojej transakcji oraz porównać kursy walut Cinkciarz.pl z kursami oferowanymi przez banki. Zapraszamy do korzystania z aplikacji.

Już wkrótce oficjalne otwarcie profili Cinkciarz.pl na Facebooku i Google+. Do tego czasu wyłączamy możliwość umieszczania komentarzy. Szykujemy kilka niespodzianek, więc zachęcamy, by już teraz klikać przycisk "Lubię to" (na FB) oraz “Obserwuj” (na Google+).

Widget z kursami walut Cinkciarz.pl na Twojej stronie internetowej

Prowadzisz bloga albo serwis informacyjny? Od teraz możesz umieścić na swojej stronie internetowej widget z kursami dowolnie wybranych walut z naszej oferty. Kursy walut są pobierane ze strony Cinkciarz.pl i odświeżane co 10 minut. Opcjonalnie, widget może zawierać kursy walut NBP (odświeżane raz dziennie). Pobierz widget z kursami walut.

Opcja dodatkowego e-maila

Możliwość odebrania poczty w trakcie korzystania z kantoru Cinkciarz.pl jest bardzo istotna. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, niektóre procesy w kantorze wymagają autoryzacji poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Jednak czasem zdarza się sytuacja, że tracimy dostęp do naszej skrzynki pocztowej, np. zapominając hasła.

Wówczas przydatna jest opcja “adres dodatkowy”. Jeśli z różnych przyczyn nie możesz się dostać do Twojej skrzynki pocztowej, by dokonać autoryzacji, wówczas możesz skorzystać z uprzednio podanego w panelu użytkownika zapasowego adresu e-mail, który przejmie funkcję głównego adresu, kiedy zdarzy Ci się zapomnieć hasła do skrzynki pocztowej.

Pamiętaj, że informacje od Cinkciarz.pl przychodzą na adres e-mail, który wskazano jako główny. Na oba adresy przychodzą jedynie informacje z zapomnianym loginem i hasłem.

W celu skorzystania z opcji zapasowego adresu e-mail, w panelu użytkownika wybierz opcję Twój profil, a następnie Zmiana e-mail. W kolejnym kroku wybierz zakładkę Adres dodatkowy. Wprowadź dane i zapisz ustawienia.

11 kwi 2013 20:02|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

28 mar 2013 12:55

Android, filmy instruktażowe oraz Cookies

12 lut 2013 22:56

HalCash, limity wartości transakcji i CinkciarzBot

7 lut 2013 14:59

Darmowa aplikacja oraz komentarze na e-mail

18 gru 2012 17:14

Wersja mobilna - uzupełnienie

6 gru 2012 18:07

Kolejne banki i funkcjonalności

13 lis 2012 18:32

Nowe banki, karta i komentarze

Atrakcyjne kursy 28 walut