Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Starter Cinkciarz.pl: zamawianie kart bez rejestracji w eStore

14 mar 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Globalny fintech umożliwia zamawianie Startera Cinkciarz.pl z kartą w swoim marketplace – bez zakładania konta czy logowania się. Karta w Starterze Cinkciarz.pl w wersji White lub Black, po jej rejestracji w portalu, staje się wielowalutową kartą płatniczą.

Starter Cinkciarz.pl: zamawianie kart bez rejestracji w eStore

Starter Cinkciarz.pl z kartą jest już dostępny w eStore, czyli marketplace polskiego fintechu, pod adresem https://estore.cinkciarz.pl. Zarówno obecni jak i niezarejestrowani klienci mogą zamówić starter w wersji White lub Black. Po jego otrzymaniu decydują, czy chcą sami używać karty czy np. dać ją członkowi rodziny lub znajomemu, a może współpracownikowi czy klientowi. Osoba, która będzie chciała korzystać z karty, musi założyć konto w portalu Cinkciarz.pl lub zalogować się do swojego profilu i przypiąć kartę. Wcześniej tylko zarejestrowani użytkownicy Cinkciarz.pl mogli zamawiać karty i nie można było przekazywać ich innym osobom.

– Karty wielowalutowe, które udostępniliśmy we współpracy z Visa, cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza wśród podróżujących za granicę i kupujących w międzynarodowych sklepach internetowych. Chcemy, aby mogły docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców, dlatego umożliwiamy zamawianie Startera Cinkciarz.pl z kartą w naszym eStore dla siebie lub innej osoby, np. jako prezent – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Karta wielowalutowa 2.0

Zamawiając Starter Cinkciarz.pl, użytkownicy mogą skorzystać z opcji wysyłki pocztą, kurierem i do paczkomatu (w zależności od kraju zamieszkania). Po rejestracji karty w profilu, będzie ona posiadała wszystkie funkcjonalności karty wielowalutowej 2.0, w tym dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, płatności w ponad 160 walutach oraz możliwość udostępniania zarejestrowanego „plastiku” innym osobom: członkom rodziny, znajomym, pracownikom czy klientom. Właściciel karty wielowalutowej 2.0 może łatwo i wygodnie kontrolować wydatki i ustawiać limity za pomocą aplikacji mobilnej, co jest ważne choćby w przypadku kieszonkowego dla dziecka.

Marketplace Cinkciarz.pl

W eStore fintechu można kupić produkty cyfrowe, takie jak kody aktywacyjne do gier, audiobooki, e-booki, dostęp do VOD i platform muzycznych, karty podarunkowe, vouchery i oprogramowanie. Marketplace Cinkciarz.pl jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 27 walut, m.in. za pomocą portfela walutowego fintechu, szybkich przelewów bankowych online, BLIK, kart (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), PayPal, Apple Pay, Google Pay, Trustly, Skrill, Vipps, Rapid Transfer czy iDEAL.

Starter Cinkciarz.pl można zamówić tu: https://estore.cinkciarz.pl/karty-wielowalutowe.

Starter Cinkciarz.pl i kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015. Sklep internetowy obsługuje agencja Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. – hybryda domu mediowego, agencji PR, kreatywnej i marketingowej.

14 mar 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

7 mar 2023 9:30

Cyber Geeks – software house z grupy Cinkciarz.pl zapowiada ekspansję

2 lut 2023 9:30

Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

25 sty 2023 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia kompleksowy raport cross-border e-commerce

27 gru 2022 15:25

Strategia podatkowa Cinkciarz.pl za rok 2021

21 gru 2022 9:32

BLIK Level 0 nowością w Cinkciarz Pay

19 gru 2022 11:15

Cinkciarz.pl: karta wielowalutowa 2.0 dla bliskich i pracowników

Atrakcyjne kursy 27 walut