O nas

Międzynarodowe standardy

Chcąc zapewnić o wiarygodności firmy oraz przejrzystości świadczonych usług, Cinkciarz.pl regularnie poddaje się eksperckim kontrolom. Standard usług świadczonych na światowym poziomie potwierdzają m.in. audyty przeprowadzane przez międzynarodowe firmy doradcze.

KPMG 2014-2016

KPMG jest jedną z największych międzynarodowych sieci firm audytorsko-doradczych. Od 2014 r. przeprowadza w Cinkciarz.pl audyt finansowy.

Badania rocznych sprawozdań finansowych przeprowadzane są m.in. w zakresie sytuacji majątkowej spółki, rzetelności prowadzenia ksiąg rachunkowych i transparentności przedstawianych wyników finansowych spółki.

KPMG należy do ścisłej czołówki firm audytorsko-doradczych, nazywanej „wielką czwórką”. To globalna marka, która od lat wygrywa w prestiżowych rankingach. Jest obecna na wszystkich kontynentach. W ramach świadczonych usług zatrudnia ponad 155 tys. wybitnych specjalistów, a swoje siedziby ma w 155 krajach.

Na polskim rynku KPMG działa od ponad 20 lat. Świadczy kompleksowe usługi audytorskie, podatkowe, księgowe, prawne, doradztwa transakcyjnego i finansowego oraz doradztwa w zakresie zarządzania, ryzyka i spełniania wymagań regulacyjnych. Bada największe korporacje, m.in. te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Funkcjonuje w siedmiu miastach, zatrudniając 1.2 tys. osób.

Grant Thornton 2010-2013

W ramach audytu finansowego Grant Thornton przeprowadzono ekspercką kontrolę Spółki Cinkciarz.pl pod względem finansowym, organizacyjnym i informatycznym, wycenę jej majątku oraz dogłębną analizę perspektyw rozwoju firmy.

Grant Thornton jest jedną z czołowych globalnych organizacji zrzeszających niezależne firmy audytorsko-doradcze. Firmy członkowskie Grant Thornton pomagają dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju, świadcząc praktyczne i odpowiedzialne usługi doradcze, zatrudniając ponad 35 000 pracowników w 120 krajach świata.

Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem