Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Międzynarodowe standardy

Chcąc zapewnić o wiarygodności firmy oraz przejrzystość świadczonych usług, Cinkciarz.pl regularnie poddaje się badaniu przez biegłych rewidentów. Rzetelność finansowa potwierdzona jest przez audytu przeprowadzane przez międzynarodowe firmy audytorskie.

Aktualnym audytorem badającym sprawozdania finansowe za lata 2014 – 2018 jest KPMG

KPMG jest jedną z największych międzynarodowych sieci firm audytorsko-doradczych. Od 2014 r. przeprowadza w Cinkciarz.pl audyty sprawozdań finansowych Spółki.

Badania rocznych sprawozdań finansowych przeprowadzane są m.in. w zakresie sytuacji majątkowej spółki, rzetelności prowadzenia ksiąg rachunkowych i transparentności przedstawianych wyników finansowych Spółki.

KPMG należy do ścisłej czołówki firm audytorsko-doradczych, nazywanej „wielką czwórką”. To globalna marka, która od lat wygrywa w prestiżowych rankingach. Jest obecna na wszystkich kontynentach. W ramach świadczonych usług zatrudnia ponad 155 tys. wybitnych specjalistów, a swoje siedziby ma w 155 krajach.

Na polskim rynku KPMG działa od ponad 20 lat. Świadczy kompleksowe usługi audytorskie, podatkowe, księgowe, prawne, doradztwa transakcyjnego i finansowego oraz doradztwa w zakresie zarządzania, ryzyka i spełniania wymagań regulacyjnych. Bada największe korporacje, m.in. te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych. Funkcjonuje w siedmiu miastach, zatrudniając 1.2 tys. osób.

Grant Thornton 2010-2013

W ramach audytu finansowego Grant Thornton przeprowadzono badanie sprawozdań finansowych Spółki Cinkciarz.pl potwierdzając rzetelny obraz sytuacji finansowej i majątkowej Spółki.

Grant Thornton jest jedną z czołowych globalnych organizacji zrzeszających niezależne firmy audytorsko-doradcze. Firmy członkowskie Grant Thornton pomagają dynamicznym organizacjom wyzwolić ich potencjał rozwoju, świadcząc praktyczne i odpowiedzialne usługi doradcze, zatrudniając ponad 35 000 pracowników w 120 krajach świata.