O nas

Dolar zdobywa przewagę (komentarz dla Onet.pl)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/dolar-zdobywa-przewage
Data publikacji: 31.10.2013

Podsumowanie Tygodnia: Ostatnie cztery dni to wygenerowanie korekty na EUR/USD, która w czwartek przybrała formę dość silnych spadków. Elementem przełomowym było środowa publikacja komunikatu po posiedzeniu Rezerwy Federalnej, który okazał się być mniej gołębi niż rynek tego oczekiwał. Złoty, już tradycyjnie, pozostawał wyjątkowo stabilny i jedynie na parze USD/PLN mogliśmy zaobserwować nieco większą zmienność.

Marcin Lipka - Analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (45,0 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem