O nas

Drugie bankructwo w ciągu 13 lat

Autor: finanse.wp.pl
Adres: http://finanse.wp.pl/Drugie-bankructwo-w-ciagu-13-lat
Data publikacji: 01.08.2014

Bankructwa krajów na świecie zdarzają się relatywnie często. Rzadko jednak dochodzi do sytuacji, by znany kraj i członek G20 ogłosił niewypłacalność drugi raz na przestrzeni kilkunastu lat. Co ciekawe, doprowadzić do tego może jeden fundusz i jeden nieszczęśliwy zapis w umowie z wierzycielami. (...) Według oficjalnych danych wskaźnik cen konsumentów w Argentynie wynosi jedynie 10% r/r, podczas gdy ekonomiści szacują, że dochodzi do 40%. Potwierdzałoby to zachowanie waluty, której oficjalny kurs w kwietniu wynosił 5.14 w stosunku do dolara (teraz 8.20), a nieoficjalny podskoczył z 8.5 do poziomu 13.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (132.8 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website