O nas

Jak co wtorek: Krzysztof Stanowski

Autor: weszlo.com
Adres: http://www.weszlo.com/Jak_co_wtorek_Krzysztof_Stanowski
Data publikacji: 18.03.2014

Cinkciarz.pl nie jest firmą jedną z wielu tylko dzięki słowu cinkciarz. Złoty przykład jak odpowiedni marketing – bo ta konkretna nazwa to element marketingowy – może decydować o biznesowym sukcesie. Deprecjonowanie wartości firmy poprzez czepianie się jej znakomitej nazwy – to chyba dowód w najlepszym razie na beztroskę w pisaniu, a w najgorszym na intelektualne braki. (...) Niebywałe, z jaką lekkością niektórzy nagminnie naigrywają się ze stworzonej od zera, polskiej firmy, mającej roczny obrót na poziomie ośmiu miliardów złotych. Z jaką lekkością kpią z użytego w nazwie słowa, nie rozumiejąc, że to właśnie to słowo jest podstawą sukcesu.

Pobierz PDF (404 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem