O nas

Komu na rękę jest silny dolar?

Autor: dziennik.com
Adres: http://www.dziennik.com/publicystyka/artykul/komu-na-reke-jest-silny-dolar
Data publikacji: 28.11.2016

Za jednego dolara w ostatnich dniach w Polsce trzeba było zapłacić nawet 4,20 zł. To poziom, który widziany był na tablicach w polskich kantorach 14 lat temu. Z tak wysokiego kursu cieszą się polscy eksporterzy, których w Polsce ciągle przybywa.

Jest to także szansa dla Polonii amerykańskiej na inwestycje w ojczystym kraju. O walutach i ich wpływie na polski i amerykański rynek rozmawiamy z Marcinem Lipką, głównym analitykiem walutowym serwisu Cinkciarz.pl.

Pobierz PDF (48,1 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem