O nas

Podsumowanie tygodnia na rynku walut dla Onet.pl (8 marca)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/mario-draghi-ratuje-euro-z-opresji
Data publikacji: 08.03.2013

Już od poniedziałku wiadomo było, że globalnym wydarzeniem tygodnia będzie konferencja po posiedzeniu Europejskiego Banku Centralnego. Szef EBC nie zawiódł inwestorów czekających na gwałtowniejsze ruchy i sprowokował 100 pipsowe odbicie na EUR/USD. W kraju również nie obyło się bez emocji. Zaskakująca decyzja RPP o obniżeniu stóp procentowych o 50 punktów bazowych natychmiast przełożyła się na osłabienie się EUR/PLN z poziomu 4.12 do 4.16.

Marcin Lipka, Analityk firmy Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (48,6 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem