O nas

Przykładna stabilność złotego (komentarz dla Onet)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/przykladna-stabilnosc-zlotego
Data publikacji: 19.04.2013

Podsumowanie Tygodnia: Tydzień na EUR/USD zaczęliśmy od słabszych danych z Chin. Później otrzymaliśmy gorsze dane z Niemiec (ZEW). Do tego momentu główna para walutowa była wyjątkowo odporna. Prawdziwą wyprzedaż spowodowała wypowiedź Jens'a Weidmanna o możliwych cieciach stóp procentowych przez EBC. W piątek przed rozpoczęciem notowań w USA jesteśmy blisko 1.3100. Polski złoty mimo znacznych zawirowań na świecie poruszał się w przedziale 4.10-4.12.

Marcin Lipka, Analityk firmy Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (47,3 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website