O nas

Rady kończy cykl obniżek, a EBC przygotowuje się do cięcia (komentarz dla Onet)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/rady-konczy-cykl-obnizek-a-ebc-przygotowuje-sie-do-ciecia
Data publikacji: 05.07.2013

Podsumowanie Tygodnia: Ostatnie klika dni obfitowało w wiele wydarzeń. Rozpoczęliśmy tydzień od niezłych danych z Europy, ale nastroje szybko popsuło zamieszanie polityczne w Portugalii i Egipcie. W środę RPP zdecydowała o zakończeniu cyklu obniżek stóp, następnego dnia EBC wysłał jasny sygnał o możliwości poluźnienia polityki monetarnej. Dziś natomiast dane z amerykańskiego rynku pracy zepchnęły EUR/USD w okolice 1.2800.

Marcin Lipka, Analityk firmy Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (46,4 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem