O nas

Wpływ babci Bena Bernanke na obecną politykę monetarną świata (komentarz dla WP)

Autor: waluty.wp.pl
Adres: http://waluty.wp.pl/Wplyw-babci-Bena-Bernanke-na-obecna-polityke-monetarna-swiata
Data publikacji: 27.05.2013

W poprzednim tygodniu opisywałem obecną politykę gospodarczą Japonii - potocznie nazywaną Abenomics. Zaznaczałem, że 10 lat temu podobne rozwiązania proponował ówczesny członek Rezerwy Federalnej i obecny jej szef Ben Bernanke. Biorąc pod uwagę jego obecny wpływ na rynek warto pochylić się nad życiorysem "Helikopter Bena" i wydarzeniami które ukształtowały obecne postrzeganie świata przez jednego z najpotężniejszych przedstawicieli finansów na świecie.

Marcin Lipka, Analityk firmy Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (46,6 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem