O nas

Zagadkowy wzrost EUR/USD w czwartkowy wieczór (komentarz dla Onet)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/zagadkowy-wzrost-eurusd-w-czwartkowy-wieczor
Data publikacji: 16.08.2013

W tym tygodniu EUR/USD należała się korekta. Dobre informacje z Europy powinny być zdyskontowane, a pozytywne raporty makro zza oceanu było ostatnio pomijane. Scenariusz ten był aktualny do czwartku kiedy niespodziewanie powróciliśmy powyżej poziomu 1.3300. Złoty utrzymywał się w okolicach 4.20 za euro przez większość tygodnia, ale wczorajszy wzrost awersji do ryzyka sprowokował jego 3-groszową korektę.

Marcin Lipka - analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (30,7 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem