Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl udostępnia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę

28 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

Coraz większe zainteresowanie pożyczkami wielowalutowymi, dostępnymi na Cinkciarz.pl, przekłada się na rozwój usługi. Użytkownicy mają od teraz wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy (jak obecnie), czy na kartę wielowalutową fintechu. Dodatkowo, środki mogą być już pobierane automatycznie w terminie spłaty pożyczki – z rachunku kartowego lub z portfela walutowego.

Cinkciarz.pl udostępnia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę

Użytkownicy Cinkciarz.pl mają już wybór, czy chcą wypłacić pożyczkę na rachunek bankowy, jak dotychczas, czy bezpośrednio na kartę wielowalutową. Jeśli klient zdecyduje się na drugą opcję, ale nie posiada jeszcze karty od fintechu, to w trakcie składania wniosku o pożyczkę może zamówić jej wirtualną wersję. W przypadku pozytywnej decyzji pożyczkowej, środki zostaną błyskawicznie wypłacone na nową, darmową kartę wielowalutową.

Dzięki wypłacie pożyczki na kartę, użytkownicy dostają pieniądze natychmiast, a prowizje są niższe. Klienci nie muszą mieć konta wielowalutowego w banku, aby otrzymać pieniądze w danej walucie. Kolejnym benefitem jest ułatwienie procesu spłaty – fintech może automatycznie pobierać środki w ustalonym terminie z rachunku karty czy z portfela walutowego.

– Wprowadzając wypłatę pożyczki na kartę wielowalutową, chcemy nie tylko rozwijać cross-selling, ale także dawać klientom wybór. Wiemy, że użytkownicy mają swoje przyzwyczajenia i preferencje, a naszym celem jest maksymalna wygoda każdego klienta. Nowość od Cinkciarz.pl jest następnym krokiem w rozwoju usługi pożyczek oraz zapowiedzią dalszego rozszerzania oferty w tym obszarze – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Wartość udzielonych pożyczek wielowalutowych zwiększyła się w 2021 r. aż o 6247 proc., a ich liczba wzrosła o 4410 proc., porównując do 2020 r. Pożyczki dostępne na Cinkciarz.pl cechuje minimum formalności i szybka realizacja. Użytkownicy sami określają, jaką kwotę potrzebują, w jakiej walucie i kiedy spłacą swoje zobowiązanie. Następnie wypełniają wniosek online oraz czekają już na decyzję i pieniądze.

Szczegóły na temat pożyczek wielowalutowych: https://cinkciarz.pl/pozyczki.

Kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015. Usługę wielowalutowych pożyczek świadczy Currency Lending Sp. z o.o.

28 cze 2022 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

14 cze 2022 10:30

Conotoxia Ltd. zwycięzcą konkursu Ultimate FinTech Awards

8 cze 2022 16:15

Prognozy kursu euro, dolara, funta i franka – darmowy webinar Cinkciarz.pl

7 cze 2022 9:30

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

1 cze 2022 9:30

Jedna z najszerszych w Polsce ofert ponad 5000 instrumentów dostępna dla inwestorów korzystających z portalu Cinkciarz.pl

27 kwi 2022 9:30

2021 najlepszym w historii rokiem dla Cinkciarz.pl i innych spółek z grupy

7 kwi 2022 9:30

Rapid Transfer nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

Atrakcyjne kursy 27 walut