Aplikacja Cinkciarz.pl dostępna już dla 3 mld odbiorców dzięki 35 wersjom językowym

13.06.2017 07:30

Cinkciarz.pl, w reakcji na globalne zmiany i coraz większą liczbę osób korzystających z usług finansowych w internecie, przetłumaczył swoją aplikację na 35 wersji językowych. Dzięki inwestycji może dotrzeć ze swoją usługą wymiany walut do ponad 3 miliardów ludzi na całym świecie.

Wersje językowe

Aplikacja serwisu wymiany walut Cinkciarz.pl była dotąd dostępna w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej i rosyjskiej), co pozwalało adresować ją do ok. 715 milionów potencjalnych odbiorców.

Jej nową wersję, przetłumaczoną na 35 języków, Cinkciarz.pl udostępnił dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Wkrótce aplikacja będzie dostępna także dla klientów korzystających z Universal Windows Platform firmy Microsoft. - Dotarcie z usługami do osób z różnych części świata jest jednym z kluczowych celów naszej firmy. Aby go zrealizować, pokonaliśmy bariery językowe i przygotowaliśmy aplikację umożliwiającą korzystanie z usług grupy Cinkciarz.pl w 35 wersjach językowych. Wkrótce także strona serwisu zostanie udostępniona w tych samych językach. Docelowo klienci będą mogli również wskazywać kraj, na terytorium którego będą korzystali z oferty serwisu - zapowiada Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Aplikacja została przebudowana pod kątem języków, w których pisownia odbiega od stosowanego powszechnie zapisu od lewej do prawej strony. Z myślą o użytkownikach w ponad 20 krajach, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Egipcie czy Kuwejcie, wszystkie elementy graficzne uzyskały swoje lustrzane odbicia.

Aplikacja wzbogaciła się o nowe tłumaczenia dla odbiorców posługujących się językami (wg porządku alfabetycznego): arabskim, chińskim tradycyjnym i uproszczonym, chorwackim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hebrajskim, hindi, hiszpańskim, holenderskim, indonezyjskim, japońskim, katalońskim, koreańskim, malajskim, niemieckim, norweskim, portugalskim (w wariantach: brazylijskim i portugalskim), rumuńskim, słowackim, szwedzkim, tajskim, tureckim, ukraińskim, węgierskim, wietnamskim, włoskim. Wcześniej była dostępna w językach: polskim, angielskim i rosyjskim.

 


Zobacz również:

12.06.2017 | 08:00

Premiera Conotoxia, międzynarodowej marki Cinkciarz.pl

Grupa kapitałowa Cinkciarz.pl, z myślą o klientach poza Polską, wprowadza na rynek markę Conotoxi...

08.06.2017 | 09:58

Ile będzie kosztował funt po wyborach w Wielkiej Brytanii?

Gdy 18 kwietnia brytyjska premier Theresa May ogłosiła przedterminowe wybory, funt wzmocnił się o...

07.06.2017 | 09:37

Jak Unia daje pracę 50-latkom, a Polska zaniża poziom

Polak po pięćdziesiątce natrudzi się w poszukiwaniu posady o wiele bardziej niż jego rówieśnik z ...

06.06.2017 | 09:26

Zdrowa żywność z Polski zdobywa światowe rynki

Polska zajmuje szóste miejsce w Unii Europejskiej pod względem liczby producentów ekologicznej ży...

Rozpocznij chat