Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Aplikacja Cinkciarz.pl na Android Auto

31 maj 2017 8:00|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl opracował rozwiązanie udostępniające najświeższe komentarze walutowe kierowcom i pasażerom aut.

Aplikacja Cinkciarz.pl dla Android Auto

Osoby spędzające dużo czasu w samochodzie otrzymały funkcjonalne narzędzie, które pozwoli im być na bieżąco z wydarzeniami na globalnych rynkach. Za pośrednictwem platformy Android Auto kierowca i pasażer samochodu mogą łatwo uzyskać dostęp do aplikacji Cinkciarz.pl, a w niej odtwarzać wybrane przez siebie nagrania komentarzy walutowych.

Publikowane dwa razy dziennie podcasty, poświęcone omówieniu sytuacji na światowych rynkach, dostępne są zarówno z poziomu menu dotykowego, jak i za pomocą komend głosowych. Pozwala to kierowcy na bezpieczne zarządzanie interesującymi go nagraniami.

- Dynamicznie wprowadzamy w życie ideę pełnego dostępu. Nasi klienci mają do dyspozycji już kilkanaście platform, na których mogą korzystać z aplikacji walutowych Cinkciarz.pl. Teraz do grona wspieranych przez nas rozwiązań dołącza platforma Android Auto. Nowo opracowana funkcjonalność pozwoli użytkownikom w podróży trzymać rękę na pulsie zmian sytuacji na globalnych rynkach - komentuje Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Wśród aut współpracujących z aplikacją są zarówno powszechnie spotykane na drogach modele (np. Skoda Fabia, Opel Astra czy VW Golf - roczniki od 2016), jak również bardzo luksusowe samochody, takie jak: Mercedes CLA, Audi A7 czy Cadillac Escalade. Android Auto jest kompatybilny z wieloma modelami samochodów, produkowanych przez najbardziej uznane marki.

 

31 maj 2017 8:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

29 maj 2017 11:27

Za trzy miesiące dolar po 3 zł?

26 maj 2017 11:35

Rachunek za Brexit: 100 mld euro czy zero?

25 maj 2017 11:01

Bezrobocie rekordowo małe, ale problemy nadal duże

24 maj 2017 9:08

Rejs szczęśliwych ludzi. Dlaczego odpływamy na urlop

18 maj 2017 7:36

Conotoxia w Payments Innovation Alliance, inicjatywie NACHA

17 maj 2017 9:36

Frank najtańszy od dwóch lat. Spadnie poniżej 3,5 zł?

Atrakcyjne kursy 27 walut