Wymieniaj waluty

Wymieniaj waluty
i zdobywaj darmowe losy.

Pula nagród: 500 000 zł

Weź udział w loterii >

Szukasz pracy? Rekruterzy Cinkciarz.pl zapraszają na UZ

7 mar 2018 12:22|Andrzej Tomasik

Jesteś zainteresowany karierą w jednej z największych firm z branży fintech? Rekruterów Cinkciarz.pl spotkasz w marcu na Uniwersytecie Zielonogórskim. Podpowiadamy, gdzie i kiedy ich szukać oraz jakie oferty przygotowali.

Wydzi­ał Infor­matyki, Elek­trotech­niki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza w środę 7 marca na dni otwarte. W ramach wydarzenia dr Jacek Tkacz oraz pracownicy Cinkciarz.pl opowiedzą o “Nowoczesnych technologiach w e-biznesie”. To pierwsza z trzech okazji, aby porozmawiać o pracy w spółce.

Jak połączyć świat IT oraz nauki humanistyczne? 13 marca w Auli C (Campus B) odbędą się dwa spotkania otwarte, podczas których specjaliści z Cinkciarz.pl odsłonią kulisy pracy UX Designera. - Nie trzeba studiować informatyki, aby pracować w firmie IT. Świat nowych technologii stoi otworem także przed humanistami. Absolwent socjologii, psychologii lub pedagogiki świetnie sprawdzi się w roli projektanta strony - mówi Aleksandra Niewiadowska z działu HR spółki Cinkciarz.pl.

Jeżeli bliższe są Wam przedmioty ścisłe, 14 marca w godz. 10-13 drzwi otwiera Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii UZ (ul. Szafrana, bud. A-29, II piętro). - Cinkciarz.pl chętnie zatrudnia absolwentów tego wydziału. Szczególnie mile widziani są w naszym dziale Big Data Analytics - dodaje rekruterka.

Kulminacją cyklu wydarzeń są Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego. To już 16. edycja wydarzenia. Także w tym roku zaprezentuje się Cinkciarz.pl oraz pozostałe spółki z grupy. - Zapraszamy na nasze firmowe stoisko. Podpowiemy, co zrobić, aby dostać wymarzoną pracę oraz jak aplikować do tegorocznego programu praktyk. Po raz pierwszy otwieramy też praktyki w nowych działach. Kolejny raz kłaniamy się w stronę humanistów, zapraszając do działu marketingu - zachęca Aleksandra Niewiadowska.

Cinkciarz.pl to jeden z największych pracodawców w regionie i wiodąca marka z branży fintech. Firma regularnie współpracuje z Uniwersytetem Zielonogórskim. Spotkania z przedstawicielami Cinkciarz.pl w murach uczelni są dla studentów okazją do poznania możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno w trakcie trwania nauki, jak i po zakończeniu studiów. Często stają się inspiracją do szukania nowych kierunków rozwoju zawodowego. Z kolei programy praktyk dają możliwość zweryfikowania swojego pomysłu na życie zawodowe, a nierzadko są także okazją do podjęcia pierwszej, zgodnej z zainteresowaniami pracy.

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 marca 2018 r., godz. 9 - 14, dzień otwarty Wydzi­ału Infor­matyki, Elek­trotech­niki i Automatyki Uni­w­er­sytetu Zielonogórskiego, ul. prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze (budynek A-​2),
  • 13 marca 2018 r., dwa spotkania otwarte w godz. 11:30 - 12:30 oraz w godz. 16-17; tematy: Nauki społeczne w świecie IT, w szczególności w pracy UX Designera, Aula C, Campus B, Uniwersytet Zielonogórski al. Wojska Polskiego 69 w Zielonej Górze,
  • 14 marca 2018, godz. 10 - 14, Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydział Mechaniczny UZ, ul. prof. Z. Szafrana 4 w Zielonej Górze, campus A.
7 mar 2018 12:22|Andrzej Tomasik

Zobacz również:

6 mar 2018 15:34

Dżinsy i burbon na zapas, czyli obrona przed wojną celną

5 mar 2018 15:53

Połowa Włochów poparła populistów. Co dalej?

27 lut 2018 12:06

Stłuczka za granicą - jak uporać się z formalnościami

26 lut 2018 11:17

Cinkciarz.pl w rankingu najcenniejszych polskich marek

23 lut 2018 16:27

Emerytalny strzał w dziesiątkę

21 lut 2018 16:24

Na czym polega pułapka 500 plus

Atrakcyjne kursy 28 walut