Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Szukasz pracy? Rekruterzy Cinkciarz.pl zapraszają na UZ

7 mar 2018 12:22|Andrzej Tomasik

Jesteś zainteresowany karierą w jednej z największych firm z branży fintech? Rekruterów Cinkciarz.pl spotkasz w marcu na Uniwersytecie Zielonogórskim. Podpowiadamy, gdzie i kiedy ich szukać oraz jakie oferty przygotowali.

Wydzi­ał Infor­matyki, Elek­trotech­niki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza w środę 7 marca na dni otwarte. W ramach wydarzenia dr Jacek Tkacz oraz pracownicy Cinkciarz.pl opowiedzą o “Nowoczesnych technologiach w e-biznesie”. To pierwsza z trzech okazji, aby porozmawiać o pracy w spółce.

Jak połączyć świat IT oraz nauki humanistyczne? 13 marca w Auli C (Campus B) odbędą się dwa spotkania otwarte, podczas których specjaliści z Cinkciarz.pl odsłonią kulisy pracy UX Designera. - Nie trzeba studiować informatyki, aby pracować w firmie IT. Świat nowych technologii stoi otworem także przed humanistami. Absolwent socjologii, psychologii lub pedagogiki świetnie sprawdzi się w roli projektanta strony - mówi Aleksandra Niewiadowska z działu HR spółki Cinkciarz.pl.

Jeżeli bliższe są Wam przedmioty ścisłe, 14 marca w godz. 10-13 drzwi otwiera Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii UZ (ul. Szafrana, bud. A-29, II piętro). - Cinkciarz.pl chętnie zatrudnia absolwentów tego wydziału. Szczególnie mile widziani są w naszym dziale Big Data Analytics - dodaje rekruterka.

Kulminacją cyklu wydarzeń są Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego. To już 16. edycja wydarzenia. Także w tym roku zaprezentuje się Cinkciarz.pl oraz pozostałe spółki z grupy. - Zapraszamy na nasze firmowe stoisko. Podpowiemy, co zrobić, aby dostać wymarzoną pracę oraz jak aplikować do tegorocznego programu praktyk. Po raz pierwszy otwieramy też praktyki w nowych działach. Kolejny raz kłaniamy się w stronę humanistów, zapraszając do działu marketingu - zachęca Aleksandra Niewiadowska.

Cinkciarz.pl to jeden z największych pracodawców w regionie i wiodąca marka z branży fintech. Firma regularnie współpracuje z Uniwersytetem Zielonogórskim. Spotkania z przedstawicielami Cinkciarz.pl w murach uczelni są dla studentów okazją do poznania możliwości rozwoju kariery zawodowej zarówno w trakcie trwania nauki, jak i po zakończeniu studiów. Często stają się inspiracją do szukania nowych kierunków rozwoju zawodowego. Z kolei programy praktyk dają możliwość zweryfikowania swojego pomysłu na życie zawodowe, a nierzadko są także okazją do podjęcia pierwszej, zgodnej z zainteresowaniami pracy.

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 marca 2018 r., godz. 9 - 14, dzień otwarty Wydzi­ału Infor­matyki, Elek­trotech­niki i Automatyki Uni­w­er­sytetu Zielonogórskiego, ul. prof. Z. Szafrana 2 w Zielonej Górze (budynek A-​2),
  • 13 marca 2018 r., dwa spotkania otwarte w godz. 11:30 - 12:30 oraz w godz. 16-17; tematy: Nauki społeczne w świecie IT, w szczególności w pracy UX Designera, Aula C, Campus B, Uniwersytet Zielonogórski al. Wojska Polskiego 69 w Zielonej Górze,
  • 14 marca 2018, godz. 10 - 14, Targi Pracy Uniwersytetu Zielonogórskiego, Wydział Mechaniczny UZ, ul. prof. Z. Szafrana 4 w Zielonej Górze, campus A.
7 mar 2018 12:22|Andrzej Tomasik

Zobacz również:

6 mar 2018 15:34

Dżinsy i burbon na zapas, czyli obrona przed wojną celną

5 mar 2018 15:53

Połowa Włochów poparła populistów. Co dalej?

27 lut 2018 12:06

Stłuczka za granicą - jak uporać się z formalnościami

26 lut 2018 11:17

Cinkciarz.pl w rankingu najcenniejszych polskich marek

23 lut 2018 16:27

Emerytalny strzał w dziesiątkę

21 lut 2018 16:24

Na czym polega pułapka 500 plus

Atrakcyjne kursy 27 walut