O nas

Cinkciarz.pl: kursy walut na smartwatchu

Autor: komputerswiat.pl
Adres: http://www.komputerswiat.pl/nowosci/aplikacje/cinkciarzpl-kursy-walut-na-smartwatchu
Data publikacji: 23.06.2015

Cinkciarz.pl, aplikacja mobilna serwisu wymiany walut, właśnie skolonizowała androidowe zegarki.

Od wersji 1.2.8 aplikacja internetowego kantoru Cinkciarz.pl pozwala śledzić notowania walut na smartwatchach z systemem Android Wear. Dotąd współpracowała tylko ze smartfonami.

Aplikacja wyświetla na zegarku kursy trzech wybranych walut. Informacje są pobierane ze smartfonu, a ten co godzinę aktualizuje dane przez internet. Niecierpliwi mogą wymusić z poziomu smartwatcha wcześniejsze odświeżenie.

To nie pierwsza mobilna nowalijka Cinkciarza. Serwis ma już na koncie finansową apkę na Google Glass.

Pobierz PDF (529.7 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website