O nas

Sekretarz Generalny PZPN o Cinkciarz.pl

Autor: weszlo.com
Adres: http://www.weszlo.com/Sawicki_o_tym_jak_z_kasy_PZPN_wyplywaly_pieniadze
Data publikacji: 28.04.2014

Może zacznijmy od tego, czym Cinkciarz.pl się zajmuje. To firma mająca ponad 8 miliardów złotych obrotu i sprzedająca walutę w Internecie po znacznie lepszych stawkach niż te, które klienci mogą uzyskać na przykład w bankach. Wielu ludzi spłacających kredyty w euro lub frankach szwajcarskich może dzięki temu na samej racie kredytu oszczędzić 80 czy 150 złotych miesięcznie, co w skali kilkudziesięciu lat kredytu przynosi oszczędności idące w dziesiątki tysięcy złotych. Jest to firma, która bazuje na technologii, zatrudnia wielu programistów i konsekwentnie się rozwija, nie tylko w Polsce, bo ma swoje biuro m.in. w Londynie(...). Mam nadzieję, że firma Cinkciarz.pl dzięki inwestycji w najbardziej popularną i medialną drużynę w Polsce, czyli reprezentację Polski, będzie równie odnosiła wymierne sukcesy biznesowe i marketingowe w swojej branży.

Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN dla Weszlo.com

Pobierz PDF (101 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem