O nas

Twórca portalu Cinkciarz.pl zabiera się za tworzenie gier

Autor: gry.onet.pl
Adres: http://gry.onet.pl/tworca-portalu-cinkciarz-pl-zabiera-sie-za-tworzenie-gier/
Data publikacji: 19.03.2014

Marcin Pióro, założyciel portalu Cinkciarz.pl zdradził swoje ambitne plany dotyczące tworzenia gier wideo. Planuje on przeznaczyć na stworzenie produkcji swoich marzeń przynajmniej 30 milionów złotych.(...) Marcin Pióro nie ma doświadczenia w branży, ale sam jest graczem i udowodnił, że zna się na interesach, więc istnieje duża szansa, że wniesie do branży nie tylko powiew świeżości, ale także osiągnie komercyjny sukces, czego oczywiście szczerze życzymy.

Pobierz PDF (37,0 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website