O nas

Szanse i zagrożenia TTIP-u. Czy Polska na tym może zyskać? (komentarz dla WP)

Autor: finanse.wp.pl
Adres: http://finanse.wp.pl/szanse-i-zagrozenia-TTIP-u-Czy-Polska-na-tym-moze-zyskac
Data publikacji: 20.08.2013

Na początku roku rozpoczęły się oficjalne przygotowania do negocjacji na temat nowego transatlantyckiego porozumienia dotyczącego wolnego handlu oraz zniesienia regulacyjnych ograniczeń - TIPP (Transatlantyckie Partnerstwo Handlu i Inwestycji) pomiędzy Unią Europejską i Stanami Zjednoczonymi. Czy porozumienie pozwoli na szybszy wzrost gospodarczy po obu stronach Atlantyku? Kto będzie głównym beneficjentem? W jakim stopniu skorzysta na tym Polska?

Marcin Lipka - analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (79,9 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem