O nas

Weszlo.com: "Uwaga, konkurs"

Autor: weszlo.com
Adres: http://www.weszlo.com/-Uwaga_konkurs_Zdobadz_bilet_na_mecz_Polska_-_Litwa
Data publikacji: 08.05.2014

Strona internetowa poświęcona piłce nożnej, Weszlo.com, informuje o konkursie Cinkciarz.pl:

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie. Sprawa jest naprawdę prosta, a wejściówek do rozdania sporo. O co chodzi? Już tłumaczymy. Stu fanów profilu marki Cinkciarz.pl na Facebooku otrzyma bilety na mecz Polska - Litwa, który odbędzie się 6 czerwca 2014 roku na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na jedno z pytań publikowanych na fan page`u Cinkciarz.pl między 6 a 20 maja br. Nagrodzeni zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Pobierz PDF (89,5 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website