O nas

Znaczna poprawa nastrojów na złotówce (komentarz dla Onet)

Autor: biznes.onet.pl
Adres: http://biznes.onet.pl/znaczna-poprawa-nastrojow-na-zlotowce
Data publikacji: 14.06.2013

Podsumowanie Tygodnia: Pierwsze dni tygodnia były jeszcze pokłosiem piątkowych danych z amerykańskiego rynku pracy oraz kontynuacją wspinaczki EUR/USD. Ważny był czwartek, kiedy to lepsze dane z USA (w przeciwieństwie do ostatnich korelacji) nie zagroziły wzrostom EUR/USD. Również dla polskiego złotego wczorajsze dane ze Stanów Zjednoczonych okazały się kluczowe dla zamknięcia tygodnia w okolicach 4.22.

Marcin Lipka, Analityk firmy Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (46,7 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem