Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl udostępnia limitowaną edycję kart „Spider-Man™: poprzez Multiwersum”

23 maj 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Od 23 maja w eStore fintechu można zamawiać Starter Cinkciarz.pl z kartą „Spider-Man™: poprzez Multiwersum”. Po rejestracji staje się wielowalutową kartą płatniczą.

Spider-Man™: poprzez Multiwersum

W swoim marketplace fintech umożliwia zamawianie limitowanego Startera Cinkciarz.pl z kartą z okazji premiery najnowszego filmu Sony Pictures Animations „Spider-Man™: poprzez Multiwersum", która odbędzie się 2 czerwca. Są to karty w wersjach Spider-Punk i Miles Morales. Po ich rejestracji na portalu stają się wielowalutowymi kartami płatniczymi. Starter Cinkciarz.pl & Spider-Man można zamawiać na https://cinkciarz.pl/spiderman.

– Głęboko wierzymy, że współpraca promocyjna z Sony Pictures Entertainment oraz ogromna popularność Człowieka-Pająka na całym świecie przełożą się na jeszcze większe zainteresowanie kartą wielowalutową dostępną na Cinkciarz.pl. To produkt nie tylko dla podróżujących za granicę i kupujących online w międzynarodowych sklepach. Nasza karta sprawdza się także w zwykłych, bieżących sprawach. Limitowana edycja, którą właśnie prezentujemy, to natomiast coś wyjątkowego również dla miłośników przygód Spider-Mana – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Fintech prezentuje też specjalny spot promocyjny, który przedstawia zalety korzystania z karty wielowalutowej nie tylko podczas podróży, ale i codziennych spraw. Wideo związane z filmem „Spider-Man™: poprzez Multiwersum" jest w całości wykonane wewnętrznie. Spot będzie można obejrzeć w kinach Cinema City i Helios.

Cinkciarz.pl udostępnia karty wielowalutowe w formie wirtualnej oraz fizycznej z opcją wysyłki nie tylko pocztą, ale również kurierem i – co polski fintech zaoferował jako pierwszy na rynku – do paczkomatów. Mogą je zamawiać mieszkańcy prawie wszystkich europejskich krajów, ale promocja związana z kartą „Spider-Man™: poprzez Multiwersum” dotyczy Polski. Posiadacze kart zyskują dostęp do darmowych rachunków w polskich złotych i 19 innych walutach, a płacić mogą w ponad 160 walutach. Starter Cinkciarz.pl z kartą to produkt dostępny w eStore globalnego fintechu. Po jego otrzymaniu zamawiający decydują, czy chcą sami używać karty, czy np. dać ją członkowi rodziny lub znajomemu, a może współpracownikowi lub klientowi. Osoba, która będzie chciała korzystać z „plastiku”, musi założyć konto na Cinkciarz.pl, albo zalogować się do portalu i zarejestrować kartę w swoim profilu.

Szczegółowe informacje: https://cinkciarz.pl/spiderman.

Starter Cinkciarz.pl i kartę wielowalutową oferuje spółka Conotoxia Sp. z o.o., numer zezwolenia KNF IP30/2015. Sklep internetowy (eStore) obsługuje agencja Cinkciarz.pl Marketing Sp. z o.o. – hybryda domu mediowego, agencji PR, kreatywnej i marketingowej.

O „Spider-Man™: poprzez Multiwersum"

Miles Morales powraca w drugiej części nagrodzonej Oscarem® animacji "Spider-Man™: Uniwersum".

Z Brooklynu Miles trafia do Multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Reżyseria: Joaquim Dos Santos, Kemp Powers i Justin K. Thompson. Scenariusz: Phil Lord & Christopher Miller oraz David Callaham. Na podstawie komiksów MARVELA. Producenci: Avi Arad, Amy Pascal, Phil Lord, Christopher Miller i Christina Steinberg. Producenci wykonawczy: Bob Persichetti, Peter Ramsey, Rodney Rothman, Aditya Sood oraz Brian Bendis. Głosów użyczają: Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Jake Johnson, Issa Rae, Daniel Kaluuya, Karan Soni, Jason Schwartzman, Brian Tyree Henry, Luna Lauren Velez, Greta Lee, Rachel Dratch, Jorma Taccone, Shea Whigham oraz Oscar Isaac.

MARVEL and all related character names: © & ™ 2023 MARVEL. Spider-Man: Across the Spider-Verse, the Movie ©2023 Sony Pictures Animation Inc. All Rights Reserved.

23 maj 2023 9:30|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

25 kwi 2023 9:30

Cinkciarz.pl i inne spółki Conotoxia Holding osiągnęły rekordowe wyniki w 2022 r.

27 mar 2023 9:00

Doradztwo Inwestycyjne na Cinkciarz.pl

14 mar 2023 9:30

Starter Cinkciarz.pl: zamawianie kart bez rejestracji w eStore

7 mar 2023 9:30

Cyber Geeks – software house z grupy Cinkciarz.pl zapowiada ekspansję

2 lut 2023 9:30

Pożyczki na Cinkciarz.pl do kwoty 5 tys. zł i na 12 miesięcy

25 sty 2023 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia kompleksowy raport cross-border e-commerce

Atrakcyjne kursy 27 walut