Nowości

Historyczna licencja w USA dla spółki z grupy Cinkciarz.pl

Conotoxia, Inc. otrzymała Money Transmitter License, dzięki której może świadczyć usługę przekazów pieniężnych w stanie Missouri w USA. To pierwszy krok spółki na drodze do uzyskania licencji na prowadzenie działalności w całych Stanach Zjednoczonych.

Conotoxia, Inc., spółka z grupy Cinkciarz.pl, zapowiada wprowadzenie innowacyjnej oferty przekazów pieniężnych dla amerykańskich klientów. - Jesteśmy niezwykle dumni, że spółka, której właścicielem jest Cinkciarz.pl, dostała pierwszą licencję na świadczenie usług finansowych w USA w stanie Missouri. Teraz stawiamy sobie za cel jak najszybsze uruchomienie usług w tej części Ameryki. Równocześnie czekamy na zgodę na rozpoczęcie działalności w kolejnych stanach. Jesteśmy przekonani, że to tylko kwestia czasu, kiedy wszyscy obywatele Stanów Zjednoczonych poznają zalety oferty przekazów pieniężnych Conotoxia. Nasze cele są wyjątkowo ambitne, a zamierzenia konsekwentnie wprowadzamy w życie. Szybkie, atrakcyjne cenowo i bezpieczne transakcje, dokonywane za pośrednictwem nowoczesnej, technologicznej firmy już wkrótce z sukcesem zmienią dotychczasowe praktyki Amerykanów w tej dziedzinie - mówi Paul Finnegan, CEO spółki Conotoxia, Inc., były dyrektor Nowojorskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Cinkciarz.pl to lider internetowego rynku wymiany walut i jednocześnie jedna z najszybciej rozwijających się firm finansowych w Europie. Spółka użyje najnowszej technologii wykorzystującej sztuczną inteligencję w ramach przełomowego projektu, który zmieni sposób, w jaki ludzie wymieniają waluty i dokonują płatności w sieci.

Aktualizacja

Spółka Conotoxia, Inc. otrzymała kolejne licencje w następujących stanach:

  • 23.11.2016 r. - Missouri
  • 16.01.2017 r. - Floryda, Nowy Meksyk, Dakota Południowa, Alabama, Montana oraz Karolina Południowa
  • 15.02.2017 r. - Iowa, Missisipi, Indiana, Arizona, Delaware, Wisconsin i Kansas
  • 05.04.2017 r. - Connecticut, Wirginia Zachodnia, Tennessee, New Hampshire, Arkansas, Maine, Rhode Island i Oklahoma
  • 28.06.2017 r. - Waszyngton, Oregon, Utah, Kentucky, Dakota Północna, Nebraska, Michigan i Wyoming
  • 08.11.2017 r. - Alaska, Illinois, Karolina Północna, Minnesota, Ohio, Texas, Wirginia

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: