Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Promocja na Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

10 sie 2022 10:00|Cinkciarz.pl

Dzięki współpracy Conotoxia Inc. i Trustly można szybko i bezpieczne przesyłać pieniądze z USA do Europy bezpośrednio z konta bankowego. W trakcie trwania promocji, od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. można wysyłać przekazy za darmo, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

Promocja na Cinkciarz.pl: darmowe przekazy pieniężne z USA do Europy

Płatność przelewem online (Online Banking od Trustly) to jeden z najwygodniejszych i najszybszych sposobów wysyłania przekazów pieniężnych. Conotoxia, Inc. – spółka z grupy Conotoxia Holding, do której należy też Cinkciarz.pl – we współpracy z Trustly umożliwia dzięki niemu bezpieczne płatności z ponad 4 tys. instytucji bankowych w USA.

W 2020 r. firma Conotoxia, Inc. z siedzibą w Chicago uruchomiła usługę międzynarodowych przekazów pieniężnych z USA do Europy. Od tego czasu użytkownicy globalnego fintechu mogą na co dzień wysyłać pieniądze online z 42 amerykańskich stanów do 30 krajów europejskich, wybierając spośród 28 dostępnych walut.

Promocja potrwa przez dwa miesiące – od 10 sierpnia do 10 października 2022 r. Dzięki niej można za darmo robić przekazy pieniężne, np. do rodziny lub bliskich w Europie, wybierając Online Banking od Trustly jako metodę płatności.

– Ekspansja terytorialna Cinkciarz.pl trwa, a współpraca ze znaczącymi zagranicznymi partnerami to dowód na rozwój globalnych usług płatniczych naszego polskiego fintechu. W tego typu projektach bardzo istotne jest bezpieczeństwo. Przekazy online eliminują ryzyko związane z obrotem gotówki. Nasza usługa jest szczegółowo zaprojektowana według wymaganych licencji oraz podlega nadzorowi regulatorów – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Więcej o przekazach pieniężnych z USA do Europy: https://conotoxia.com/en-us/polonia.

Usługę przekazów pieniężnych w Stanach Zjednoczonych świadczy Conotoxia, Inc.

10 sie 2022 10:00|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

5 lip 2022 9:30

Vipps nową metodą płatności w Cinkciarz Pay

28 cze 2022 9:30

Cinkciarz.pl udostępnia wypłatę pożyczki wielowalutowej na kartę

14 cze 2022 10:30

Conotoxia Ltd. zwycięzcą konkursu Ultimate FinTech Awards

8 cze 2022 16:15

Prognozy kursu euro, dolara, funta i franka – darmowy webinar Cinkciarz.pl

7 cze 2022 9:30

Cinkciarz.pl partnerem kongresu Made in Poland 2022

1 cze 2022 9:30

Jedna z najszerszych w Polsce ofert ponad 5000 instrumentów dostępna dla inwestorów korzystających z portalu Cinkciarz.pl

Atrakcyjne kursy 27 walut