Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl i Manta - partnerzy w mobilnym świecie

3 lip 2014 17:31|Cinkciarz.pl

Serwis Cinkciarz.pl oraz firma Manta zawarły umowę partnerską, w ramach której zostaną zrealizowane wspólne działania promocyjne obu marek.

Pobierz PDF (172 kB)

W ramach współpracy na wszystkich urządzeniach firmy Manta zostanie udostępniona aplikacja mobilna serwisu Cinkciarz.pl. Dodatkowo do opakowań urządzeń zostaną dołączone kupony promocyjne uprawniające do zniżki przy transakcji wymiany walut. Zrealizowana zostanie również m.in. kampania promocyjna, dedykowana klientom serwisu Cinkciarz.pl oraz fanom profilu marki na Facebooku.

Urządzania mobilne stały się nieodłączną częścią dokonywanych na co dzień czynności, w tym również wymiany walut. Klient naszego serwisu jest klientem korzystającym z urządzeń mobilnych, w związku z tym partnerstwo serwisu Cinkciarz.pl oraz firmy Manta opiera się na mocnym fundamencie, którym jest wspólna grupa docelowa - zaznacza Kamil Sahaj, Marketing Manager Cinkciarz.pl.

To, co wyróżnia smartfony i tablety Manta spośród innych dostępnych na rynku urządzeń, to właśnie dodatkowe korzyści dla klientów wynikające z zakupu produktów Manta. Niewątpliwie dla większości z nich uzyskanie konkurencyjnego kursu wymiany walut na wymarzone wakacje lub obniżenie raty kredytu w walucie obcej jest bardzo znaczącym bonusem - dodaje Katarzyna Śliwińska, Marketing & PR Manager Manta S.A.

Firma Cinkciarz.pl szacuje, że po upływie 24 miesięcy z tytułu współpracy pomiędzy podmiotami w serwisie zarejestruje się ponad 1 mln nowych użytkowników z różnych krajów, w których dystrybuowane będą urządzenia Manta.

3 lip 2014 17:31|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

11 cze 2014 13:12

Cinkciarz.pl pozwał Currency One S.A.

21 maj 2014 14:27

Cinkciarz.pl uczestnikiem Obrad Okrągłego Stołu Polskiego Sportu

23 kwi 2014 14:30

30 miejsce Cinkciarz.pl na liście Rzeczpospolitej

14 kwi 2014 16:16

Cinkciarz.pl II na świecie wg Bloomberga

2 kwi 2014 13:58

Międzynarodowa Infolinia Cinkciarz.pl

25 mar 2014 18:03

Cinkciarz.pl uruchamia sieć franczyzową

Atrakcyjne kursy 27 walut