Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl oficjalnym sponsorem Ruchu Chorzów

8 sie 2016 8:26|Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl związał się wieloletnią umową sponsorską z czternastokrotnym piłkarskim Mistrzem Polski. Na jej mocy partner Chicago Bulls i reprezentacji Polski w piłce nożnej otrzymał status Oficjalnego Sponsora Ruchu Chorzów.

Ruch Chorzów

Cinkciarz.pl to znany w Polsce serwis wymiany walut online. Spółka podpisała właśnie wieloletnią umowę z drużyną Ekstraklasy, Ruchem Chorzów. Tym samym otrzymała tytuły “Oficjalnego Sponsora Ruchu Chorzów” oraz “Official Foreign Currency Exchange Partner”. Brand sponsora będzie widoczny na bandach LED podczas meczów drużyny rozgrywanych w roli gospodarza w Ekstraklasie, rozgrywkach UEFA oraz meczach Pucharu Polski, w których klub posiada prawa do ekspozycji marki partnera.

Ruch Chorzów to jeden z najbardziej utytułowanych futbolowych klubów w Polsce. Zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej piłkarskich Mistrzostw Polski. Zdobył 14 mistrzowskich tytułów, sześciokrotnie był drugi i dziewięciokrotnie trzeci. Jest też trzykrotnym zdobywcą Pucharu Polski, a w “tabeli wszech czasów” najwyższej klasy rozgrywkowej znajduje się na trzecim miejscu. - Kibice interesujący się piłką nożną do tej pory mogli nas kojarzyć głównie z tego, że jesteśmy sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. Dziś mocno akcentujemy swoją obecność w kolejnym, po Cracovii, klubie Ekstraklasy. Cieszymy się, że będziemy mieli okazję współpracować z Ruchem Chorzów, który ma tak bogatą historię i fantastycznych kibiców w całej Polsce. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pozwoli firmie Cinkciarz.pl na ekspozycję marki podczas wielu emocjonujących spotkań - mówi Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl.

Na mocy podpisanej umowy, Cinkciarz.pl zyskał także prawo do przeprowadzania akcji promocyjnych na stadionie Ruchu Chorzów, kierowanych do kibiców. Logotyp sponsora będzie również eksponowany na oficjalnej stronie internetowej klubu. – To dla nas nobilitacja i wyróżnienie, że firma Cinkciarz.pl, lider internetowej wymiany walut w Polsce i partner piłkarskiej reprezentacji Polski, podjął decyzję o nawiązaniu współpracy z klubem z Cichej. Jesteśmy przekonani, że siła i rozpoznawalność „Niebieskiej” marki sprawi, że nasz nowy sponsor dotrze do kolejnej, licznej grupy klientów. Wiemy, jak ważne w propagowaniu sportu są skuteczne działania promocyjne, efektywne wykorzystanie mediów społecznościowych i nowych technologii. Jesteśmy pewni, że wspólnie z firmą Cinkciarz.pl, która w tej materii ma bogate doświadczenie nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej, przygotujemy wiele ciekawych akcji i projektów skierowanych do fanów futbolu w naszym regionie – podkreśla Donata Chruściel, dyrektor marketingu i PR Ruchu Chorzów.

Podpisana właśnie umowa jest kolejnym sponsorskim kontraktem Cinkciarz.pl z klubem Ekstraklasy. Od października 2014 r. firma jest partnerem Cracovii Kraków. Spółka jest również sponsorem Chicago Bulls, reprezentacji Polski w piłce nożnej, Polskiej Ligi Koszykówki oraz Stelmetu BC Zielona Góra.

Ruch Chorzów - stadion

8 sie 2016 8:26|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

2 sie 2016 13:43

Tanie paliwo jeszcze przez rok? Fantastyczne informacje dla kierowców [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

1 sie 2016 11:07

Jak się ubierać do biura? Dziesięć porad od Mai Sablewskiej [MATERIAŁY WIDEO]

28 lip 2016 11:16

Planszówki znów w cenie. Jak kupować gry, aby nie przepłacać [PORADNIK]

27 lip 2016 10:01

Pomysłowe wakacje na przekór trendom? Poznaj piękne Bergen

26 lip 2016 11:51

Chcesz podejmować trafne decyzje finansowe? Najpierw zrozum siebie [ROZMOWA Z PSYCHOLOGIEM BIZNESU]

26 lip 2016 11:06

Igrzyska w Rio de Janeiro. Sprawdź, ile może kosztować wyjazd [PORADNIK]

Atrakcyjne kursy 27 walut