Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Cinkciarz.pl partnerem wielkiej konferencji programistów

11 maj 2018 11:26|Andrzej Tomasik

Kilkuset uczestników, kilkunastu prelegentów oraz cały dzień pokazów i opowieści o najnowszych technologiach z dziedziny IT - oto zarys konferencji Greenfield. Największe spotkanie programistów w woj. lubuskim odbędzie się w sobotę 19 maja na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Konferencja Greenfield

- Pojawią się tematy związane zarówno bezpośrednio z programowaniem, jak i z umiejętnościami “miękkimi” - zachęcają organizatorzy konferencji, czyli połączone siły trzech zielonogórskich meet-upów: DEV@ZG, JUG Zielona Góra oraz UX Zielona Góra. Udało się im zaprosić rozchwytywanych specjalistów z branży. Miejsca na scenie zajmą m.in.: Maciej Aniserowicz, Jarosław Ratajski, Jarosław Pałka, Mariusz Gil, Vladimir Alekseichenko, Wojciech Kutyła.

Jak zalogować wszystko; Errors, errors everywhere, Programista 2.0 - to tylko niektóre tytułowe motywy przewodnie w programie Greenfield. W sobotę 19 maja wśród wielu tematycznych sesji - omawianych w salach Wydziału Informatyki, Elektroniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego (budynek A2 przy ul. prof. Z. Szafrana 2) - znajdzie się też margines na przerwy kawowe, posiłek, a wieczorem na kuluarowe rozmowy i afterparty.

Cały zysk ze sprzedaży 300 biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne, a nabywcy wejściówek mogą sami wskazać organizację, którą chcą wesprzeć.

Firma Cinkciarz.pl znalazła się w elitarnym gronie diamentowych sponsorów ważnego wydarzenia dla programistów i pasjonatów dziedziny IT. Wśród prelegentów pojawi się natomiast Jędrzej Andrykowski, na co dzień Software Developer oraz Team Leader Cinkciarz.pl. Opowie o tym, jak zapanować nad niekontrolowanymi zmianami w API pomiędzy klientem a serwerem.

Pełny program konferencji, kompletna lista prelegentów oraz informacje o sprzedaży biletów są dostępne na stronie organizatora przedsięwzięcia: greenfieldconf.pl.

11 maj 2018 11:26|Andrzej Tomasik

Zobacz również:

10 maj 2018 13:11

Najdroższe i najtańsze miasta świata

9 maj 2018 16:27

Polityczny armagedon we Włoszech. Zachwieje całą Unią?

9 maj 2018 12:26

Nowe rekordy cen ropy - wszyscy dostaniemy mocno po kieszeni

7 maj 2018 16:50

Los polskich kierowców w rękach prezydenta Trumpa

2 maj 2018 9:38

Spekulanci wywołali panikę na złotym. Euro w długi weekend po 4,3 zł

27 kwi 2018 14:44

Majówka last minute: Szwajcaria jest bliżej niż myślisz

Atrakcyjne kursy 27 walut