O nas

Cinkciarz.pl pyta Polaków o waluty

Ponad 50 proc. spośród łącznej liczby ponad 23 tysięcy użytkowników Onet.pl, Wp.pl oraz TVN 24, którzy wzięli udział w ankiecie dotyczącej wymiany walut deklaruje, że wizyty w kantorach składają najczęściej w związku z planowaną podróżą oraz na potrzeby spłaty kredytu.

Pobierz PDF (333 kB)

Blisko 15 proc. respondentów wymienia waluty, gdy chcą przelać rodzinie zarobione poza Polską pieniądze, a 10 proc. uważa waluty za dobry sposób na oszczędzanie. Ankieta została przeprowadzona na zlecenie internetowego kantoru Cinkciarz.pl. Organizatorzy ankiety zadali Polakom jedno pytanie: Z jakich powodów wymieniasz waluty? Respondenci mieli do wyboru siedem odpowiedzi. - Wskazanie podroży zagranicznej, jako głównego powodu, tym bardziej w trwającym aktualnie okresie wakacyjnym jest naturalne i nie może nikogo dziwić. Jednak pozytywnym zaskoczeniem jest dość spory odsetek deklarujących oszczędzanie w walucie obcej. – komentuje Kamil Sahaj, Marketing Manager w Cinkciarz.pl.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem