O nas

Dobrej pogody życzy kantor Cinkciarz.pl

Kantor internetowy Cinkciarz.pl, w ramach kampanii promującej, od 17 lipca, przez dwa miesiące, będzie sponsorem prognozy pogody na antenach stacji należących do Grupy TVN - TVN Meteo, TVN Turbo, TVN24 oraz TTV.

Pobierz PDF (286 kB)

Dwa ośmiosekundowe spoty emitowane są przed i po każdym wydaniu prognozy pogody. Nad przygotowaniem i produkcją bilbordów sponsorskich czuwała agencja BlackArt. Scenariusz i koncepcję stworzył Marcin Jędrzejczak.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem