Cinkciarz.pl z nominacją do nagrody za najlepszą aplikację roku

31.01.2017 10:08

Aplikacja Cinkciarz.pl została nominowana do nagrody Mobile Trends Awards. Najlepsze mobilne projekty 2016 r. poznamy 8-10 marca w Krakowie na Mobile Trends Conference, najbardziej prestiżowej branżowej konferencji w Polsce.

Mobile Trends 2016

Konferencja o marketingu, oprogramowaniu, nowoczesnych technologiach i zarządzaniu w branży rozwiązań mobilnych odbędzie się po raz szósty. Organizatorzy przedsięwzięcia na uroczystej gali wręczą nagrody Mobile Trends Awards laureatom w kategoriach: strona mobilna, portal mobilny, podróże i turystyka, gra mobilna, m-commerce, bankowość mobilna, kampania marketingowa, mobilny start-up, innowacja oraz aplikacja.

W ostatniej z wymienionych kategorii wśród pięciu nominowanych znalazła się aplikacja Cinkciarz.pl. Dzięki niej użytkownicy skorzystają z usługi wymiany walut na wszystkich popularnych systemach operacyjnych. W 2016 r. aplikacja została zaprojektowana i stworzona od podstaw, by odbiorcy zyskali lepszą funkcjonalność i intuicyjność obsługi. Cinkciarz.pl jako pierwszy serwis wymiany walut udostępnił aplikację na smartwatche Apple Watch, Android Wear, Pebble oraz okulary Recon. Dostęp do aktualnych kursów 24 walut uzyskali także użytkownicy zegarków Samsung Gear S2.

Z aplikacją Cinkciarz.pl do nagrody zostały nominowane także: Onet 4.0, Gazeta.pl LIVE, Yanosik oraz jakdojade.pl. Na swojego faworyta zagłosować można do 3 lutego pod adresem: https://2017.mobiletrends.pl/mta/glosowanie#cat10. Dzięki wskazaniom internautów nominowani zyskają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce w swojej kategorii. Projekty z największym poparciem internautów zdobędą dodatkowo nagrody specjalne.

Serwis Cinkciarz.pl umożliwia wymianę walut po bardzo atrakcyjnych kursach. Klienci mogą używać trzech modeli transakcyjnych oraz szeregu narzędzi wspierających wymianę walut. Z usług serwisu korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Transakcje można zawierać o dowolnej porze i realizować je za pomocą ekspresowych i darmowych przelewów internetowych.

 


Zobacz również:

27.01.2017 | 14:39

Czy spełni się amerykański sen o gospodarce? [ANALIZA CINKCIARZ.PL]

Realizacja wyborczych zapowiedzi prezydenta Donalda Trumpa i Republikanów zrewolucjonizuje polity...

26.01.2017 | 07:55

Pięć przykazań początkującego inwestora

1. Nie bać się kredytów, ale nie brnąć w długi na konsumpcję. 2. Zachować dostęp do części oszcz...

24.01.2017 | 07:50

Spieszmy się kochać śnieg… Najgorszy miesiąc od 100 lat!

Alpy. Majestatyczne, najwyższe narciarskie królestwo Europy na początku zimy było w wielu miejsca...

20.01.2017 | 13:01

Niższy rating kosztuje nas miliardy [OPINIA ANALITYKA CINKCIARZ.PL]

W minionym tygodniu agencje Moody’s i Fitch pozostawiły rating Polski na niezmienionym poziomie. ...