Ви отримали нашу картку від фонду?

Ви отримали
нашу картку від фонду?

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Додайте її до свого профілю, щоб стежити за отриманими коштами.

Grupa Cinkciarz.pl zapowiada Conotoxia Pay na targach E3 w Los Angeles

14 cze 2017 10:36|Cinkciarz.pl

Projekt rewolucyjnego rozwiązania dla użytkowników gier komputerowych przygotowali programiści z grupy Cinkciarz.pl. Produkt, który niebawem umożliwi wygodne dokonywanie płatności w grach w dowolnej walucie, jest po raz pierwszy zapowiadany na odbywających się właśnie prestiżowych targach E3 w Los Angeles.

E3

Wiodący producenci gier komputerowych z całego świata prezentują przełomowe technologie oraz najnowsze produkty w Los Angeles Convention Center. Wydarzenie to przez trzy dni (13-15 czerwca br.) przykuwa uwagę całej branży oraz pasjonatów gier. To właśnie podczas tego eventu w słonecznej Kalifornii zaplanowano pierwsze zapowiedzi przygotowywanego przez grupę Cinkciarz.pl projektu rozwiązania, które już wkrótce umożliwi dokonywanie płatności w grach - Conotoxia Pay.

Produkt powstaje, z wykorzystaniem innowacyjnej technologii, z myślą o indywidualnych graczach, użytkownikach rozbudowanych platform oraz sprzedawcach i producentach gier komputerowych. Potrzebę wprowadzenia go na rynek uzasadnia szybki rozwój branży oraz wzrost zapotrzebowania na zaawansowane narzędzia płatności zharmonizowane z interfejsem każdej gry.

- Conotoxia Pay wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy i zaspokaja ich potrzeby w zakresie dokonywania płatności wewnątrz gier. Jesteśmy przekonani, że budowane przez nas rozwiązanie zrewolucjonizuje sposób płatności w grach. Łatwe w obsłudze narzędzie stanie się użyteczne dla odbiorców z całego świata, ponieważ umożliwi dokonywanie płatności z wykorzystaniem dowolnej waluty z naszej oferty, a tym samym na uniknięcie niekorzystnego spreadu oraz dodatkowych kosztów związanych z obsługą przelewów - wyjaśnia Kamil Sahaj, dyrektor marketingu Cinkciarz.pl, spółki z grupy, do której należy Conotoxia, Inc.

Przedstawiciele grupy Cinkciarz.pl na targach E3 nie tylko zaprezentują możliwości Conotoxia Pay, ale także zbiorą opinie i sugestie, które pozwolą doskonalić nowe rozwiązanie.

Conotoxia i Cinkciarz to marki z grupy Cinkciarz.pl, która oferuje bezpieczne, przejrzyste i korzystne usługi finansowe. Klienci mogą dokonywać wymiany 24 najpopularniejszych walut na świecie, a już wkrótce oferta zostanie rozszerzona do 140 walut.

 

14 cze 2017 10:36|Cinkciarz.pl

Zobacz również:

13 cze 2017 7:30

Aplikacja Cinkciarz.pl dostępna już dla 3 mld odbiorców dzięki 35 wersjom językowym

12 cze 2017 8:00

Premiera Conotoxia, międzynarodowej marki Cinkciarz.pl

8 cze 2017 9:58

Ile będzie kosztował funt po wyborach w Wielkiej Brytanii?

7 cze 2017 9:37

Jak Unia daje pracę 50-latkom, a Polska zaniża poziom

6 cze 2017 9:26

Zdrowa żywność z Polski zdobywa światowe rynki

2 cze 2017 14:22

Conotoxia na spotkaniu Payments Innovation Alliance w Berlinie

Atrakcyjne kursy 27 walut