Kursy walut na telewizorach LG [NOWA APLIKACJA CINKCIARZ.PL]

04.08.2015 13:53

Aplikacja na telewizory marki LG, stworzona przez popularny serwis wymiany walut Cinkciarz.pl, to kolejny produkt przeznaczony dla użytkowników Smart TV. Oprogramowanie jest już dostępne na platformie LG SmartWorld.

Pobierz PDF (35.9 kB)

Zaprezentowana aplikacja pozwala na śledzenie kursów 24 walut oferowanych przez serwis. Klienci mogą również skorzystać z kalkulatora walutowego, aby przeliczyć wartość planowanych transakcji. Oprogramowanie umożliwia także dostęp do filmów instruktażowych. Materiały wideo przeprowadzą klientów przez poszczególne etapy korzystania z usług kantoru, m.in. w procesie generowania hasła czy dodawania kont bankowych. Te krótkie filmy omawiające funkcje dostępne są na stronie internetowej serwisu.

W zakładce „Nowości” użytkownicy odnajdą informacje na temat aktualnej oferty firmy oraz komunikaty skierowane do jej klientów. Aplikacja zawiera także podstawowe informacje na temat spółki oraz oferuje dostęp do komentarzy przygotowywanych przez analityków walutowych. Aktualizowane kilka razy dziennie eksperckie materiały, dotyczą aktualnych wydarzeń gospodarczych i kluczowych zdarzeń na światowych rynkach finansowych.

Nowa aplikacja jest dostępna za pośrednictwem platformy LG SmartWorld. Jej instalacja trwa kilka sekund. Wszystkie zakładki zostały precyzyjnie zaprojektowane, dzięki czemu przyjazny interfejs pozwala na intuicyjne korzystanie z jej funkcji.

Aplikacja na LG to kolejny produkt Cinkciarz.pl na Smart TV. Od 2013 r. mogą z niego korzystać również użytkownicy telewizorów marki Samsung.

Internetowy serwis wymiany walut jest jedną z pierwszych finansowych firm na świecie, które stworzyły aplikację na Google Glass™. Cinkciarz.pl jest także pierwszym polskim kantorem internetowym z aplikacją na Android Wear.

Instrukcja instalacji aplikacji Cinkciarz.pl dla LG Smart TV.


Zobacz również:

04.08.2015 | 13:39

Polska gospodarka mogłaby być tak silna, jak niemiecka. Dlaczego nie jest? [INDEKS ZŁOTEGO CINKCIARZ.PL]

Polscy eksporterzy odnoszą coraz większe sukcesy na światowych rynkach. Marzy im się zrównanie z ...

04.08.2015 | 13:14

Ciekawe studia, fantastyczni ludzie, lepsza praca [CZEGO SPODZIEWAĆ SIĘ PO ERASMUS+]

Studenci, którzy wyjechali na wymianę, mają zdecydowanie większe szanse na znalezienie dobrej pra...

28.07.2015 | 10:44

Tanie zwiedzanie: weekendowy wypad dla dwojga [CZTERY PROPOZYCJE]

Gdzie i w jaki sposób możemy spędzić wolny weekend? Dla wszystkich, którzy nie boją się zagranicz...

22.07.2015 | 11:18

Na świecie cena ropy spada, w Polsce benzyna drożeje. Dlaczego?

W porównaniu do ub. r. cena za baryłkę ropy spadła o połowę. Dobre wiadomości dla kierowców nie p...

Rozpocznij chat