Najlepszy Kantor Internetowy Roku - Cinkciarz.pl

19.03.2018 16:59

Cinkciarz.pl zdobył główną nagrodę na tegorocznym Expo FxCuffs, najważniejszym wydarzeniu rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Cinkciarz.pl

Konkurs FxCuffs miał na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Cinkciarz.pl zwyciężył w kategorii: Kantor Internetowy Roku. - Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom. Nagroda oddaje nie tylko naszą pozycję na rynku, ale także codzienną pracę i zaangażowanie kilkuset specjalistów firmy. Zobowiązuje nas także do dalszego podwyższania jakości oferty i wprowadzania kolejnych innowacyjnych rozwiązań - podsumował Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

FxCuffs 2018 przyznał nagrody w kilkunastu różnych kategoriach. W pierwszym etapie swoich faworytów wskazywali inwestorzy detaliczni. W finałowej grupie, w której o laury rywalizowała już tylko elita nominowanych, decyzję podjęła kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych.

Konferencja, targi oraz wielka gala Gali FxCuffs odbywały się 16-17 marca w ICE KRAKÓW Congress Centre. Wydarzenia przyciągnęły 5 tys. uczestników, światowej sławy prelegentów oraz przedstawicieli branży.


Zobacz również:

16.03.2018 | 14:46

Dzień Świętego Patryka najlepiej smakuje w Dublinie

W połowie marca cały świat spogląda w stronę Irlandii, która świętuje Dzień Świętego Patryka. To ...

15.03.2018 | 14:02

Polacy przez granicę do pracy. Już nie tylko Niemcy

Bezrobocie w Czechach jest najniższe w całej Unii Europejskiej, a przeciętne miesięczne wynagrodz...

13.03.2018 | 12:54

Mają władzę i pieniądze - pensje dyrektorów i polityków

Ile zarabiają przedstawiciele ponad 150-tysięcznej armii polskich polityków, wyższych urzędników ...

09.03.2018 | 16:41

Turcja ma problem: waluta na dnie, rating w dół

Szybko rosnący PKB i niski poziom długu sektora finansów publicznych sugerują, że turecka gospoda...

Rozpocznij chat