O nas

Najlepszy Kantor Internetowy Roku - Cinkciarz.pl

Cinkciarz.pl zdobył główną nagrodę na tegorocznym Expo FxCuffs, najważniejszym wydarzeniu rynków walutowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

Cinkciarz.pl

Konkurs FxCuffs miał na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Cinkciarz.pl zwyciężył w kategorii: Kantor Internetowy Roku. - Dziękujemy za wyróżnienie i gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom. Nagroda oddaje nie tylko naszą pozycję na rynku, ale także codzienną pracę i zaangażowanie kilkuset specjalistów firmy. Zobowiązuje nas także do dalszego podwyższania jakości oferty i wprowadzania kolejnych innowacyjnych rozwiązań - podsumował Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

FxCuffs 2018 przyznał nagrody w kilkunastu różnych kategoriach. W pierwszym etapie swoich faworytów wskazywali inwestorzy detaliczni. W finałowej grupie, w której o laury rywalizowała już tylko elita nominowanych, decyzję podjęła kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych.

Konferencja, targi oraz wielka gala Gali FxCuffs odbywały się 16-17 marca w ICE KRAKÓW Congress Centre. Wydarzenia przyciągnęły 5 tys. uczestników, światowej sławy prelegentów oraz przedstawicieli branży.

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: