O nas

Piłkarze Wisły Płock powalczą o atrakcje dla kibiców

Zawodnicy Wisły Płock podjęli wyzwanie firmy Cinkciarz.pl. Jeżeli wykażą się piłkarskimi zdolnościami, wygrają dla kibiców atrakcje na sobotni mecz przeciwko Cracovii.

Wisła Płock to już piąta drużyna Ekstraklasy, po Ruchu, Zagłębiu, Cracovii i Pogoni, która zaangażowała się w akcję #CinkciarzChallenge. Zasady są następujące: pięciu piłkarzy przez pięć kolejnych dni wykonuje po jednym punktowanym futbolowym zadaniu. Jeżeli “Nafciarze” zdobędą co najmniej 150 punktów, 13 maja (przed meczem przeciwko Cracovii) Cinkciarz.pl zorganizuje pełną atrakcji strefę kibica przed Stadionem im. Kazimierza Górskiego w Płocku.

Dotychczasowe wyniki wyzwania #CinkciarzChallenge prezentują się następująco:

  1. Ruch Chorzów - 179 pkt
  2. Pogoń Szczecin - 178 pkt
  3. Cracovia - 173 pkt
  4. Zagłębie Lubin - 162 pkt

Jak na tle ligowców zaprezentują się zawodnicy Wisły Płock?

Reprezentowania klubu podjął się m.in. Jose Kante, który w premierowym filmie serii spróbuje jak najwięcej razy, strzałem z woleja, umieścić piłkę w siatce. W kolejnych dniach o atrakcje dla kibiców powalczą: Dominik Kun (Tor przeszkód), Dominik Furman (Piłkarskie kręgle), Emil Drozdowicz (Z autu do celu) i Cezary Stefańczyk (Jak błyskawica!). Warto obserwować ich zmagania, bo zadania z pewnością nie będą należały do najłatwiejszych. Filmy z piłkarskimi wyzwaniami będą publikowane od dzisiaj do piątku na profilu Wisły Płock na Facebooku.

 

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: