O nas

Aplikacja Cinkciarz.pl w magazynie "Mobility"

Autor: "Mobility"
Data publikacji: 01.07.2014

Mobilna aplikacja Cinkciarz.pl została umieszczona w lipcowym magazynie "Mobility" w sekcji "TOP 5" jako jedna z pięciu najciekawszych w danym miesięcy aplikacji.

Cinkciarz.pl to pierwszy w Polsce kantor internetowy, który umożliwia wymianę 25 walut po bardzo atrakcyjnych kursach. Oferta kantori zawiera trzy systemy transakcyjne oraz wiele narzędzi wspomagających wymianę walut. Z oferty kantoru może skorzystać każdy, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. W odpowiedzi na ich oczekiwania Cinkciarz.pl otworzył rachunki w 28 bankach. Dzięki temu klienci mogą korzystać z ekspresowych i bezpłatnych przelewów walutowych.

Cinkciarz.pl może pochwalić się najkorzystniejszymi kursami 25 walut, co możemy sprawdzić w kalkulatorze walutowym. Kolejnym atutem jest oszczędność czasu i bezpieczna wymiana walut dzięki przelewom internetowym, bez ryzyka związanego z obrotem gotówkowym: otrzymaniem fałszywych banknotów, narażenia się na kradzież, błędnego przeliczenia gotówki lub jej zgubienia. Producent oddał nam do dyspozycji wiele narzędzi wspomagających wymianę walut - alerty walutowe, transakcje po żądanym kursie oraz inne funkcjonalne rozwiązania. Czas realizacji transakcji to maksymalnie osiem godzin roboczych pracy kantoru. Co ważne, transakcje możemy zawierać 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Magazyn "Mobility", lipiec 2014

Pobierz PDF (3.15 MB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również: