O nas

Chicago Bulls z polskim sponsorem. To jeden z partnerów PZPN

Autor: TVN24
Adres: http://sport.tvn24.pl/chicago-bulls-beda-miec-polskiego-sponsora
Data publikacja: 05.10.2015

Chicago Bulls ogłosili w poniedziałek, że przez siedem najbliższych lat ich sponsorem będzie jeden z polskich kantorów wymiany walut online. To pierwszy w historii partner finansowy Byków, który nie jest zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych.

Ta zasada działa oczywiście i w drugą stronę. Cinkciarz.pl został dzięki umowie pierwszą polską firmą sponsorującą zespół NBA.

Umowa ma związek z otwarciem przez przedsiębiorstwo pierwszej filii w Ameryce Północnej. Miesiąc temu ogłoszono, że od 2016 roku będzie się ona znajdować właśnie w Chicago.

Pobierz PDF (48.7 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem