O nas

Cinkciarz.pl stworzył aplikację dla Google Glass

Autor: http://mobilestage.in/
Adres: http://mobilestage.in/cinkciarz-pl-stworzyl-aplikacje-google-glass
Data publikacji: 28.10.2014

Polski internetowy kantor walut – Cinkciarz.pl udowadnia po raz kolejny, że zależy mu ekspansji wśród użytkowników platform mobilnych. Wśród wielu narzędzi, które już oferuje na systemy mobilne tym razem postanowił stworzyć coś na tyle świeżego, że prześcignął tym samym wiele innych firm zagranicznych z szeroko pojętej branży finansowej.

Właściciele portalu wydali aplikację dla Glass™, która udostępni użytkownikom Google Glass bieżący kurs walut dosłownie w zasięgu wzroku. Aplikacja pozwoli na śledzenie najpopularniejszych kursów – CHF/PLN, EUR/PLN, GBP/PLN oraz USD/PLN. Informacje są odświeżane co 15 sekund, a wszelkiego rodzaju zmiany zostały oznaczone odpowiednim kolorem. Cinkciarz.pl dla Glass™ obsługuje komendy głosowe.

Pobierz PDF (1495.9 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website