O nas

Podwójne zaskoczenie od władz monetarnych

Autor: waluty.onet.pl
Adres: http://waluty.onet.pl/podwojne-zaskoczenie-od-wladz-monetarnych
Data publikacji: 10.10.2014

Tydzień na globalnym rynku walutowym upłynął pod znakiem zaniepokojenia Fedu zbyt silnym dolarem. Z kolei w kraju RPP zaskoczyła ekonomistów głębszym niż się spodziewano cięciem stóp procentowych. Złoty w tym całym zamieszeniu pozostał jednak wyjątkowo stabilny.

(...) Po zeszłotygodniowym rajdzie dolara oraz zejściu EUR/USD w okolice dwuletnich minimów na poziomie 1.2500, od poniedziałku przyszła pora na wyczekiwaną korektę. Odreagowanie w żaden sposób nie zmieniło średnioterminowego nastawienia do „zielonego”, a po 100-pipsowych wzrostach trudno było oczekiwać zmiany trendu.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (32 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website