O nas

Funt niespodziewanie w centrum uwagi. Mało udany tydzień dla złotego

Autor: waluty.onet.pl
Adres: http://waluty.onet.pl/funt-niespodziewanie-w-centrum-uwagi
Data publikacji: 12.09.2014

Rosnące prawdopodobieństwo szkockiej separacji wyraźnie przeceniło brytyjską walutę, stawiając pod znakiem zapytania nawet oczekiwane podwyżki stóp na Wsypach. Złotego przeceniły spekulacje o szybszej od oczekiwań podwyżce stóp procentowych za oceanem.

(...) Jeszcze kilka tygodni temu mało kto zakładał, że szkockie referendum będzie miało jakiekolwiek znacznie dla rynków. Przeciwnicy niepodległości mieli bezpieczną przewagę przekraczającą 10 punktów procentowych, co oznaczało, że w oczach uczestników rynku walutowego temat właściwie nie istnieje.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (31,2 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website