O nas

Kurs franka szwajcarskiego w Cinkciarz.pl

Autor: taniefranki.com
Adres: http://taniefranki.com/kurs-franka-szwajcarskiego-cinkciarz-pl/
Data publikacji: 27.08.2014

Cinkciarz.pl to jeden z największych internetowych kantorów wymiany walut. Cinkciarz.pl oferuje wymianę walut, w tym franka szwajcarskiego CHF po korzystnych cenach, według aktualnych kursów walut przedstawionych w poniższym kalkulatorze kursów walut.

(...) Serwis zbiera bardzo pozytywne opinie na tle innych kantorów wymiany walut on-line wśród internautów. Np. serwis opineo.pl zawiera ponad 160 tys. opinii o Cinkciarz.pl. Spośród tych opinii niemal 160 tysięcy to opinie pozytywne. Opinie negatywne to zaledwie mały procent (aktualnie tylko 16 negatywnych opinii.) Średnia ocena serwisu to 9,4, co oznacza, że zdecydowana większość internautów ponownie skorzystałoby z tego serwisu. Kantor otrzymał certyfikat opineo.pl – „Słucham swoich klientów” oraz znak „Jakość usług Opineo.pl”, a także zajął 2 miejsce wśród kantorów internetowych w 2014 roku.

Pobierz PDF (29.1 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem