O nas

Dolar króluje. Frank pozostanie stabilny

Autor: waluty.onet.pl
Adres: http://waluty.onet.pl/dolar-kroluje-frank-pozostanie-stabilny
Data publikacji: 26.09.2014

Ostanie dni to prawdziwy popis amerykańskiej waluty i to zarówno w stosunku do euro, jena, jak i do złotówki. Czy istnieją szanse na odwrócenie dominacji „zielonego”? Złoty kontynuuje stabilizację względem euro i franka.

(...) W ostatnich dniach amerykańska waluta deklasuje swoich rywali. Od poniedziałkowej sesji spadliśmy 150 pipsów na EUR/USD i osiągnęliśmy prawie 2-letnie minima na głównej parze walutowej. Tak znaczna przecena jest zarówno efektem silnego dolara na rynkach międzynarodowych (właściwie do wszystkich „partnerów” zielony zyskuje), jak i słabości euro.

Marcin Lipka, analityk Cinkciarz.pl

Pobierz PDF (32.2 kB)

Powrót do listy wiadomości


Zobacz również:
Rozpocznij chat

  Uprzejmie informujemy, że uruchomienie usług w USA jest planowane na czwarty kwartał 2017 r. Aktualnie na całym terytorium Stanów Zjednoczonych trwa procesowanie wniosków licencyjnych pozwalających na świadczenie usług przekazów pieniężnych. Wymogi regulacyjne zostały spełnione już w 30 stanach. W oczekiwaniu na komplet licencji, trwają operacyjne przygotowania do rozpoczęcia świadczenia usług w USA. O postępach będziemy informować na bieżąco w komunikatach spółki. Zamknij okno

Serwis w j. angielskim to Conotoxia, a w j. polskim to Cinkciarz. Dwie marki, te same usługi. Już wkrótce w USA (NMLS #1504617)

Dowiedz się więcej Dzięki, rozumiem

Wybierz kraj zamieszkania i język

Other countries - go to english website